Panna, 17 września ☆ Panie

Panna, 17 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w górnym rejonie stanów niskich, będzie ci niezbędne wiele samokontroli, by nie przeputać całego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: zdrowie Ci dziś służy, udaj się bez lęku przed siebie zabiegać o swoją przyszłość.

miłość: prawie na pewno nadchodzi dołek w związku, najbezpieczniej spędzić czas w mieszkaniu i poświęcić się czytaniu.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna, która urodziła się dnia 17 września, cechuje się wytrwałością, częstokroć jest cudownym mentorem, spełnia się w roli lubianego opiekuna i umie uważnie czekać na właściwą chwilę. Bywa formalna, jest podobna do wehikułu bez amortyzatorów, jest dosyć oficjalna choć zawsze także niezwykle kurtuazyjna, więc nie jest wziętym społecznikiem. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, metodycznie podąża do finału, funkcjonuje w sposób roztropny i przemyślany, jednak często nie potrafi tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Częstokroć bywa nieśmiała, bohaterskie wyczyny pragnie zostawić pozostałym ludziom, wybrany przez nią rodzaj działań znamionuje przezorność, mimo że usiłuje działać mądrze i sumiennie. Bywa osobnikiem skrupulatnym, chce poznać wszelkie niuanse poznawanego zagadnienia i nie umie spojrzeć na sytuacje z dystansu, dlatego niestety zwielokrotnianie pytań często uważa za ważniejsze od szukania odpowiedzi. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, rozstrzygnięć trudności poszukuje w zabiegach magicznych i w znakach, równania i obliczenia nie pociągają jej, toteż dzisiejsze życie częstokroć nie podoba się jej. To osoba konserwatywna, ubóstwia posiadać jednoznaczną opinię w stosunku do wszelkich kwestii, na każdą nowinkę patrzy bez entuzjazmu i sceptycznie, a więc często wchodzi w zażarte spory z własnymi pociechami. Znamionuje się wiernością, przyjaciele są dla niej niezmiernie ważni, jest bardzo chwalona przez znajomych, ale jej spontaniczna prawość potrafi skutkować przypływami awersji.
Charakteryzuje się spokojem, wykonuje pracę bez pośpiechu oraz rozważnie, zatem lubuje się w opieszałych, relaksujących zajęciach i na ogół mozoli się odpowiedzialnie, lecz w swoim tempie. Jest to jednostka flegmatyczna, nie przepuszcza energii na całkowicie bezsensowne sprawy, bowiem wartość ma dla niej w pierwszym rzędzie praktyczna funkcjonalność i wszelki obiekt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. To osobnik ostrożny, to dalekowzroczny i odważny przywódca, bacznie analizuje posiadane statystyki i ekstrapolacje oraz dąży ku bogactwu powoli, jednakże konsekwentnie. Jest to osoba odpowiedzialna, ani trochę nie odkłada zadań do wykonania, postępuje podług drobiazgowo wypracowanego projektu, a zatem mimo złudnej powolności zazwyczaj realizuje swoje pomysły. Bywa człowiekiem ustępliwym, przeważnie wypatruje szefa i nauczyciela, ponieważ boi się brać udział w utarczkach z innymi i nie umie udowadniać przed innymi swoich przekonań.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 17 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.