Panna, 16 września ☆ Panie

Panna, 16 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać nazbyt dobrego humoru, uważaj by nie zachowywać się agresywnie w stosunku do osób w swoim otoczeniu.

zdrowie: stanowisz dzisiaj wulkan energii, wykorzystaj ten stan najlepiej, jak tylko potrafisz.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, ponieważ przypuszczalnie objawią się w tym obszarze pewne kłopoty.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Kobieta panna urodzona w dniu 16 września lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez niepotrzebnych sprintów, problemy nie potrafią łatwo jej zniechęcić, jednak marnie wytrzymuje dynamicznie przeistaczające się sytuacje. To osoba szczera, umie być autentycznym przyjacielem pomocnym w kłopotach, jest bardzo ceniona przez towarzyszy, ale często w tej immanentnej kurtuazji potrafi nie dopilnować swoich potrzeb. Jest to jednostka sztywna, uwielbia skomplikowaną towarzyską etykietę, ekscentryczność to dla niej nieomal pseudonim błędnego postępowania, zatem najwspanialsze rezultaty osiąga w technologicznych zagadnieniach pozbawionych kuglarskich ozdób. Bywa skrupulatna, zwraca uwagę na mało ważne drobiazgi i nie zauważa obrazu struktury, dlatego niestety teoretyczne przemyślenia potrafią być dla niej istotniejsze niż realne poszukiwanie rozwiązania. Bywa człowiekiem lękliwym, wspinaczka wysokogórska nie jest sportem właściwym dla tej osoby, niezbyt pokłada ufność w słabo poznanych ludziach, chociaż usiłuje zachowywać się mądrze i rzetelnie. To osobnik cierpliwy, w szkole częstokroć uzyskuje dobre wyniki, umie cierpliwie czekać na odpowiedni moment i umie wnikliwie przysłuchiwać się cudzym gawędom. To człowiek tradycjonalistyczny, pragnie mieć wyrazistą opinię wobec wszelkich spraw, w swoich pociechach z największą przyjemnością postrzegałaby własne kopie, a zatem często gubi się we współczesnym, otoczeniu. Lubi zachowywać się emocjonalnie, ufa czarnoksięstwu, nie współpracuje ze światem maszyn, więc powszechna industrializacja częstokroć oznacza dla niej niezaprzeczalne nieszczęście.
Jest to jednostka zrównoważona, jest to urodzony urzędnik, a więc lubuje się w spokojnych, uspokajających zawodach i potrafi zachować opanowanie w nerwowych okolicznościach. Cechuje się powolnością, nie trwoni wysiłków na po prostu nieuzasadnione kwestie, bo zabiega tylko o autentycznie pożyteczne rzeczy i w osobistych ocenach zawsze opiera się na zimnych kalkulacjach. Jest to osobnik uległy, autonomiczne dokonywanie wyborów może być dla niej niezwykle denerwujące, ponieważ pozostałe osoby często bierze za opiniotwórców i nie umie bronić przed innymi swoich poglądów. Znamionuje się słownością, wcale nie przeciąga zadań do wykonania, jej koncepcje nie posiadają dziur, toteż należy doszkalać się od niej pragmatyczności oraz efektywności. To jednostka rozważna, to przezorny i odważny planista, skrupulatnie układa najbłahsze działania i nie polega na pomysłach napisanych byle jak.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 16 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.