Panna, 15 września ☆ Panie

Panna, 15 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie zdecydowanie zwyżkuje, idź na całość.

zdrowie: zdarzało się lepiej, weź się do jakieś rutynowej pracy.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi nieodpowiedni moment na zawieranie nowych znajomości, najrozsądniej będzie zostać w mieszkaniu i zajmować się bobby.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Pani panna urodzona dnia 15 września jest to osobnik wrażliwy, nie lęka się lirycznych uniesień, tabelki i kalkulacje odrzucają ją, toteż jej życie jest pełne wydarzeń i nieokiełznane. To osoba sztywna, lubi złożony społeczny ceremoniał, częstokroć jest niezwykle taktowna, jednak też nieco schematyczna w zachowaniu, dlatego nie jest lubianą duszą towarzystwa. To jednostka zachowawcza, pragnie posiadać spójny punkt widzenia względem wszelkich kwestii, w swoich pociechach z największą przyjemnością postrzegałaby własne kopie, a zatem nie aprobuje dokoła siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. To człowiek wytrwały, umie wykonać zadania bardzo odpychające dla pozostałych osób, umie wnikliwie słuchać cudzych historii i na uczelni często zdobywa dobre noty. Jest to osobnik lojalny, jest niezmiernie kochająca wobec swojego współtowarzysza, usiłuje działać stosownie do swoich przekonań, jednakże jej naturalna sprawiedliwość potrafi być przyczyną wybuchów niechęci. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, ukazuje zdyscyplinowanie i nieustępliwość, problemy nie umieją łatwo jej zrazić, jednak częstokroć nie starcza jej inicjatywy koniecznej w nagłych wypadkach. Jest to człowiek drobiazgowy, każdą rzecz potrafi roztrząsać do głębi i nie widzi panoramy ogółu, dlatego niestety akademickie przemyślenia potrafią być dla niej istotniejsze niż faktyczne szukanie sposobu działania. Bywa strachliwa, heroiczne akty woli pozostawić innym osobom, jest bojaźliwa w obecności nieznanych ludzi, mimo że często umie wspaniale odnajdywać się w zagadnieniach nienarzucających konieczności zbędnego popisywania się.
Jest to jednostka flegmatyczna, ciężko ją omotać wykwintnymi frazami, ponieważ troszczy się jedynie o autentycznie ważne sprawy i w osobistych postanowieniach w każdym wypadku rządzi się wyrachowanymi obliczeniami. Znamionuje się słownością, to bezdyskusyjny wzorzec przodownika pracy, jej koncepcje nie mają błędów, a więc powinno się uczyć się od niej sprawności oraz ergonomiczności. Bywa uległa, na ogół wypatruje wodza i guru, bowiem częstokroć zauważalnie nie wystarcza jej pewności siebie i skonfrontowana z czyimś naciskiem nie daje rady dopiąć swego. Cechuje się ostrożnością, to dalekowzroczny i wytrawny planista, drobiazgowo komponuje najbłahsze ruchy oraz pędzi ku bogactwu mozolnie, ale systematycznie. To osoba zrównoważona, powoli odprawia ukochane rytuały, więc trwa nieczuła na publiczne zabieganie i potrafi zapanować nad sobą w niespokojnych okolicznościach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 15 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.