Panna, 14 września ☆ Panie

Panna, 14 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden zwykły dzień, dołóz starań, żeby go w jakiś sposób ożywić, nie gódź się by kaprysy gwiazd zburzyły twoje zamierzenia.

zdrowie: jesteś w dość niezadowalającej kondycji, uważaj na siebie i nie zabieraj za pracochłonne projekty.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego potrzebujesz w sferze miłości, weź sobie to, czego pragniesz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Kobieta panna urodzona dnia 14 września to osoba cierpliwa, konsekwencja w zmierzaniu do mety często pomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt, w dawnych stuleciach potrafiłaby być benedyktynem piszącym zakurzonych książkach i umie bacznie zagłębiać się w ludzkie opowieści. To osobnik zorganizowany, potrafi mądrze dysponować swoimi zasobami, przeszkody nie umieją łatwo jej odstręczyć, jednak czasami zbyt przywiązuje się do poprzednio wymyślonych planów. Częstokroć bywa wrażliwa, rozwiązań kłopotów szuka w urokach i w horoskopach, nie ceni kultury technologicznej, a zatem współczesna rzeczywistość często nie podoba się jej. Bywa lękliwa, nie cierpi znajdowania się w ciemności, jest strachliwa w obecności nieznajomych ludzi, pomimo tego że stara się działać umiejętnie i rzetelnie. Jest to jednostka wierna, jest odpowiedzialnym i rzetelnym pracownikiem, do miłości odnosi się niezmiernie na serio, jednakże momentami w swojej ofiarności dosięga aż do sztuczności. To osoba konserwatywna, najbardziej ochoczo postępuje w każdym wypadku w taki sam sposób jak uprzednio, jest przeświadczona o nieodmiennej poprawności już wykształconych punktów widzenia, a więc częstokroć uparcie trzyma się od dawna zdezaktualizowanych procedur i strategii. To osobnik drobiazgowy, zwraca uwagę na niezbyt istotne drobiazgi i traci panoramę całokształtu, dlatego niestety często nie potrafi przedsięwziąć błyskawicznych i stosownych do warunków działań. Bywa formalna, lubi wyrafinowany społeczny ceremoniał, oryginalność to dla niej nieomalże inne określenie złego postępowania, więc doskonałe efekty uzyskuje w ścisłych dziedzinach wiedzy wyzbytych szpanerskich błyskotek.
Jest to człowiek dalekowzroczny, wystrzega się pochopnych aktywności, rozpatruje różnorodne scenariusze wydarzeń oraz nie pokłada ufności w projektach utworzonych na kolanie. Jest to jednostka flegmatyczna, nie kusi jej kozaczenie, bowiem kluczowa jest dla niej praktyczna przydatność i każda rzecz musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Jest to osobnik słowny, w żadnym razie nie opóźnia zadań do wykonania, jej pomysły nie kryją dziur, toteż mimo złudnej ospałości z reguły wciela w życie swoje koncepcje. To osoba ustępliwa, autonomiczne dokonywanie wyborów może być dla niej bardzo frustrujące, gdyż pozostałe jednostki częstokroć postrzega za znawców i nie umie dowodzić przed innymi swoich przekonań. Jest to człowiek spokojny, jest podobna do średniowiecznego zakonnika, zatem potrafi właściwie uhonorować ekstrawagancką wirtuozerię i umie zachować samokontrolę w niespokojnych sytuacjach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 14 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.