Panna, 13 września ☆ Panie

Panna, 13 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie wznosi się do nieba, wyrusz opanować świat.

zdrowie: zdarzało się lepiej, weź się do jakieś typowej pracy.

miłość: sądzę, że swoje uczucia uznajesz za coś nadto jednoznaczego, wypracowanie satysfakcji domaga się tutaj niebagatelnego zaangażowania.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna, która przyszła na świat w dniu 13 września, jest to człowiek lojalny, koledzy są dla niej niezmiernie ważni, szczerość w związku jest dla niej rzeczą nie budzącą wątpliwości, jednakże często w tej spontanicznej kurtuazji potrafi nie dopilnować swoich interesów. Znamionuje się cierpliwością, radzi sobie w zawodzie lubianego opiekuna, częstokroć jest świetnym wychowawcą i konsekwencja w kroczeniu do mety często pomaga jej osiągnąć dostatek. Jest to jednostka konserwatywna, uważa innowacje za metodę niszczenia porządnych mechanizmów, na wszelką zmianę spogląda niechętnie i sceptycznie, toteż częstokroć z uporem trwa przy już dawno zdezaktualizowanych rozwiązaniach i strategiach. Bywa osobnikiem oficjalnym, przypomina samochód bez resorów, często jest pełna ogłady, ale także odrobinę szablonowa w zachowaniu, zatem nie jest wziętym społecznikiem. To osoba empatyczna, nie lęka się lirycznych wzruszeń, kalkulacje i tabelki zniechęcają ją, dlatego dzisiejsza rzeczywistość częstokroć nie odpowiada jej. Jest to człowiek skrupulatny, widzi budowlę niczym ogromną kolekcję drobiazgów i nie widzi struktury spoza szczegółów, dlatego niestety filozoficzne przemyślenia potrafią być dla niej bardziej znaczące niż faktyczne wyszukiwanie sposobu działania. To jednostka zorganizowana, mozoli się bez zbędnych zrywów, przeszkody nie umieją łatwo jej zrazić, jednak potrafi być nadmiernie formalna w nieznanych okolicznościach. Bywa osobnikiem bojaźliwym, nienawidzi siedzenia w ciemności, preferowany przez nią tryb działań charakteryzuje przezorność, chociaż często umie świetnie sprawdzać się w dziedzinach niewymagających przesadnego popisywania się.
To osoba ostrożna, to dalekowzroczny i posiadający duże aspiracje dowódca, cierpliwie ogląda istniejące ekstrapolacje i informacje oraz nie wierzy konceptom stworzonym niestarannie. Jest to jednostka zrównoważona, jest to prawdziwy biurokrata, a więc potrafi docenić wystudiowane rzemiosło i na ogół pracuje odpowiedzialnie, lecz we własnym rytmie. To człowiek rzetelny, swoje obowiązki postrzega na serio, jej projekty nie posiadają dziur, więc winno się uczyć się od niej sprawności oraz ergonomiczności. Bywa uległa, częstokroć musi oddawać się realizacji unikanych przez siebie zajęć, bo inne osoby często uznaje za autorytety i nadto bezproblemowo ustępuje czyimś naciskom. Cechuje się powolnością, nie oszacowuje wyłącznie po pozorach, bowiem liczy się dla niej przede wszystkim praktyczna funkcjonalność i zawsze działa przytomnie oraz rozważnie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 13 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.