Panna, 10 września ☆ Panie

Panna, 10 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać specjalnie dobrego humoru, pilnuj się aby nie zachowywać się agresywnie względem ludzi dookoła.

zdrowie: ostrzegam, iż dziś twoja wydolność jest bardzo niezadowalająca, to nieodpowiedni dzień do ciężkiej pracy.

miłość: prawdopodobnie swój związek odbierasz jako coś zbytnio codziennego, osiągnięcie zadowolenia domaga się w tej dziedzinie poważniejszego oddania.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Pani panna urodzona dnia 10 września jest to osoba konwencjonalna, pragnie mieć kompletną odpowiedź na każdą potencjalną wątpliwość, wydaje się być na dobre unieruchomiona w nieodmiennym trybie zachowania, dlatego optymalne rezultaty otrzymuje w ścisłych dziedzinach wypranych z krzykliwych ozdób. Jest to osobnik strachliwy, przesiedzenie deszczu na dworze to dla niej naprawdę ciężkie doświadczenie, wybrany przez nią styl aktywności cechuje rozwaga, pomimo tego że próbuje zachowywać się racjonalnie i odpowiedzialnie. To jednostka wrażliwa, pokłada ufność w cudotwórstwie, nie współpracuje z kulturą komputerów, a zatem przed pecetem często reaguje niby małpa na drucie. To człowiek lojalny, jest poważanym i słownym podwładnym, do małżeństw odnosi się niezmiernie poważnie, lecz momentami w swojej uczciwości dochodzi aż do sztuczności. Jest to jednostka drobiazgowa, chce okiełznać najbłahsze niuanse poznawanego zagadnienia i marnuje w ten sposób czas, dlatego niestety nie jest narwańcem podczas poszukiwania rozwiązań. Charakteryzuje się cierpliwością, w ogólniau częstokroć zdobywa dobre wyniki, potrafi uzyskać biegłość w sprawach wymagających długookresowej praktyki i umie cierpliwie słuchać cudzych opowieści. Znamionuje się metodycznością, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do zyskownego zamknięcia, funkcjonuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak niejednokrotnie zanadto przywiązuje się do poprzednio wymyślonych pomysłów. To osobnik konserwatywny, najchętniej działa w każdym wypadku identycznie jak uprzednio, jest przekonana o niezmiennej prawdziwości wcześniej wytworzonych opinii, toteż często czuje się nie na miejscu we współczesnym, życiu.
Częstokroć bywa ustępliwa, zwykle poszukuje przewodnika i zwierzchnika, ponieważ boi się wdawać się w spory z innymi i przemoc i tupet umieją wyegzekwować na niej odmianę stanowiska. Cechuje się dalekowzrocznością, to rozważny i posiadający duże aspiracje przywódca, skrupulatnie komponuje najsubtelniejsze ruchy oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, aczkolwiek systematycznie. Jest to człowiek flegmatyczny, nie interesuje się pozorami, albowiem w największym stopniu ceni użyteczność i zawsze stara się konstruować dalekosiężne prognozy. Znamionuje się odpowiedzialnością, zlecenie jest dla niej rzeczą świętą, utrzymuje równe, ale efektywne tempo pracy, a więc w długotrwałym ujęciu przeważnie przewyższa narwanych aktywistów. Cechuje się opanowaniem, nie męczy jej sumienna realizacja nieurozmaiconych zadań, więc bardzo nienawidzi być popędzana i męczy ją kooperacja z osobami dynamicznymi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 10 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.