Panna, 01 września ☆ Panie

Panna, 01 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny przeciętny dzionek, postaraj się jakoś tchnąć w niego radość, nie dopuść aby ekscesy horoskopu zniszczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: energia wprost gotuje się w Twoim wnętrzu, wykorzystaj to najskuteczniej, jak tylko potrafisz.

miłość: znudzenie w świecie uczuć, wypracowanie zadowolenia nakazuje w tym obszarze większej ilości wkładu.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna, która urodziła się dnia 1 września, jest to osoba empatyczna, nie lęka się afektowanych porywów, kalkulacje i liczby odpychają ją, więc częstokroć wolałaby przyjść na świat o stulecia wcześniej. Jest to jednostka konsekwentna, potrafi racjonalnie gospodarować swoimi środkami, problemy nie umieją szybko jej zniechęcić, jednak marnie daje sobie radę z dynamicznie zmieniającymi się okolicznościami. Bywa pedantyczna, odbiera konstrukcję jako ogromny zbiór niuansów i nie widzi struktury zza detali, dlatego niestety potrafi ugrzęznąć na cały tydzień w robocie. Charakteryzuje się wiernością, jest niezwykle ciepła względem własnego towarzysza życia, do związków podchodzi bardzo na serio, jednakże czasami w swoim oddaniu dochodzi aż do bufonady. Jest to osobnik cierpliwy, w liceum często zdobywa doskonałe oceny, umie być wielkodusznym i wrażliwym kolegą i potrafi umiejętnie czekać na odpowiednią chwilę. Bywa sztywna, uwielbia złożony społeczny ceremoniał, częstokroć jest bardzo grzeczna, ale także odrobinę sztampowa w działaniu, toteż nie jest uznanym społecznikiem. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, czuje niechęć do nieoczekiwanych wymyślności i reform, jest przekonana o niezmiennej prawdziwości już wykształconych punktów widzenia, a więc nie znosi wokoło siebie jakichkolwiek reformatorów. Bywa osobą trwożliwą, spędzenie deszczu na świeżym powietrzu to dla niej naprawdę stresujące doznanie, lubiany przez nią tryb aktywności znamionuje rozwaga, mimo że usiłuje zachowywać się rozsądnie i rzetelnie.
Lubi zachowywać się powolnie, nie marnuje wysiłków na kompletnie zbędne kwestie, albowiem liczy się dla niej zwłaszcza praktyczna przydatność i próbuje postępować podług wyznaczonych harmonogramów. Jest to osobnik przezorny, unika niefrasobliwych działań, uważnie przegląda istniejące antycypacje i bazy danych oraz śpieszy ku sukcesowi pomału, lecz systematycznie. Jest to jednostka opanowana, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego eremity, zatem odczuwa pociąg do opieszałych, relaksujących prac i irytuje ją współdziałanie z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. To osobnik słowny, jest niezmiernie zawzięta i zorganizowana, jej projekty nie zawierają błędów, a zatem można doszkalać się od niej sprawności oraz pragmatyczności. Często bywa ustępliwa, niezależne dokonywanie decyzji może być dla niej niezwykle frustrujące, gdyż pozostałe osoby częstokroć bierze za rzeczoznawców i zbyt bezproblemowo podporządkowuje się czyimś perswazjom.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 01 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.