Panna, 31 sierpnia ☆ Panie

Panna, 31 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć specjalnie dobrego nastroju, postaraj się zafundować sobie jakąś fraję.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć przeciętnie, zajmij się jakąś niespecjalnie trudną działalnością.

miłość: zapewne przyszedł zły dzień na zapoznawanie ludzi, najmądzej wydaje się spędzić czas w domu i oddać się porządkom.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzona w dniu 31 sierpnia to jednostka tradycjonalistyczna, uznaje reformy za sposób unicestwiania sprawdzonych rzeczy, jej wspólnicy mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak ona, a zatem nie toleruje naokoło siebie wszelkich reformatorów. Jest to osobnik lękliwy, przeczekanie nawałnicy pod gołym niebem to dla niej naprawdę traumatyczne doświadczenie, jest trwożliwa w towarzystwie nieznanych osób, mimo że stara się jednak szukać rozlicznych technik przeskoczenia własnych niedoskonałości. To człowiek zorganizowany, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, umie się właściwie inspirować, jednak potrafi być zbytnio formalna w zaskakujących sytuacjach. Charakteryzuje się wiernością, jest porządnym i rzetelnym pracownikiem, ofiarność w rodzinie jest dla niej sprawą oczywistą, aczkolwiek często w tej przyrodzonej uprzejmości umie nie dopilnować osobistych potrzeb. Jest to jednostka emocjonalna, rozwiązań problemów wygląda w czarach i we wróżbach, nie docenia typowo rozumnej metodologii, toteż częstokroć wolałaby urodzić się o stulecia dawniej. To osobnik konwencjonalny, pragnie dysponować przemyślaną ripostą na dowolne potencjalne pytanie, często jest pełna ogłady, lecz też odrobinę schematyczna w zachowaniu, dlatego jest to kapitalny animator. Bywa drobiazgowa, chce ogarnąć najsubtelniejsze niuanse analizowanej dziedziny i częstokroć nie potrafi dostrzec znaczenia sytuacji, dlatego niestety zwielokrotnianie zastrzeżeń często uważa za bardziej znaczące od poszukiwania odpowiedzi. To osoba wytrwała, częstokroć raduje ją wędkowanie, umie być pobłażliwym i wrażliwym przyjacielem i upór pozwala jej wychwycić powiązania niezauważalne dla pozostałych ludzi.
Jest to osobnik rozważny, to przewidujący i odważny planista, wnikliwie sprawdza dostępne informacje i antycypacje oraz nie darzy zaufaniem koncepcji wykonanych byle jak. To osoba ustępliwa, samodzielne podejmowanie wyborów może być dla niej niezmiernie stresujące, albowiem inne jednostki często postrzega za rzeczoznawców i zestawiona z czyimś naporem nie daje rady obronić swoich racji. Znamionuje się spokojem, wygląda jak średniowieczny mnich, więc każdy dzień za dniem najchętniej spędza na intymnych przemyśleniach i potrafi zachować opanowanie w nerwowych okolicznościach. Jest to człowiek flegmatyczny, nie ocenia jedynie w oparciu o wygląd, bo w każdym wypadku bierze pod uwagę zakładane dochody i zawsze zachowuje się świadomie oraz przezornie. To osoba sumienna, swoje misje traktuje poważnie, jej plany nie posiadają dziur, zatem w długoterminowej perspektywie zazwyczaj dystansuje gwałtownych pionierów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 31 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.