Panna, 30 sierpnia ☆ Panie

Panna, 30 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia ogromnie zwyżkuje, idź do szturmu.

zdrowie: obawiam się, że twoja kondycja jest ogromnie mizerna, to nieodpowiedni czas do dużego wysiłku.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi niewskazany okres na zawieranie nieznanych znajomości, najsensowniej będzie przebywać w swoim lokum i oddać się medytacjom.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Pani panna urodzona w dniu 30 sierpnia bywa bojaźliwa, przeczekanie nawałnicy poza domem to dla niej autentycznie nieprzyjemna przygoda, jest trwożliwa w obecności innych osób, chociaż często kompensuje to przemyślnością i kombinowaniem. To jednostka zachowawcza, lubi mieć określoną opinię w stosunku do wszelkich rzeczy, w swoich dzieciach z największą satysfakcją postrzegałaby własne kopie, zatem częstokroć toczy zażarte konflikty z własnymi pociechami. Jest to osobnik cierpliwy, na studiach często uzyskuje fenomenalne noty, częstokroć jest idealnym przewodnikiem i umie zdobyć sprawność w zagadnieniach wymagających długofalowej praktyki. To człowiek zdyscyplinowany, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do pomyślnego ukończenia, umie się odpowiednio mobilizować, jednak potrafi być nadmiernie sztywna w nietypowych okolicznościach. Jest to osoba konwencjonalna, jest podobna do bolidu bez resorów, często jest pełna ogłady, aczkolwiek też nieco rutynowa w działaniu, toteż nie bywa lubianym aktywistą. Cechuje się lojalnością, kompani są dla niej niezmiernie ważni, usiłuje zachowywać się stosownie do swoich poglądów, jednakże jej przyrodzona prawość umie rodzić erupcje awersji. Częstokroć bywa uczuciowa, pokłada ufność w tarocie, tabelki i kalkulacje odrzucają ją, dlatego często wolałaby urodzić się o setki lat dawniej. Bywa skrupulatna, jakąkolwiek sprawę potrafi badać niezmiernie drobiazgowo i częstokroć nie umie spostrzec istoty sytuacji, dlatego niestety naukowe przemyślenia potrafią być dla niej bardziej znaczące niż realne szukanie rozwiązania.
Jest to człowiek słowny, jest bardzo zawzięta i zorganizowana, utrzymuje jednorodne, ale produktywne tempo działalności, a zatem należy uczyć się od niej skuteczności oraz pragmatyczności. Znamionuje się powolnością, trudno ją zwieść ładnymi zdaniami, albowiem w największym stopniu ceni użyteczność i każdy przedmiot musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. To jednostka posłuszna, z reguły szuka opiekuna i przywódcy, bowiem pozostałe osoby często uznaje za wyrocznie i przesadnie bezproblemowo poddaje się czyimś naciskom. To osobnik ostrożny, stroni od pochopnych aktywności, bacznie analizuje posiadane dane statystyczne i antycypacje oraz nie darzy zaufaniem projektów napisanych na kolanie. To jednostka zrównoważona, niespiesznie przeprowadza umiłowane rytuały, a więc umie zrozumieć wystudiowaną maestrię i potrafi zapanować nad sobą w nerwowych okolicznościach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 30 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.