Panna, 29 sierpnia ☆ Panie

Panna, 29 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor do bani, będzie ci niezbędne dużo siły woli, by nie stracić całego dnia na zbytecznym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: moc aż kipi w Tobie, wykorzystaj ten stan najdokładniej, jak to tylko możliwe.

miłość: prawie na pewno nadszedł dołek w związku, najbezpieczniej pozostać w mieszkaniu i poświęcać się bobby.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Astrologiczna kobieta panna urodzona w dniu 29 sierpnia jest to osoba lojalna, jest niezwykle ciepła w stosunku do własnego współtowarzysza, do miłości podchodzi bardzo na serio, jednakże jej przyrodzona prawość umie powodować erupcje niechęci. Jest to osobnik cierpliwy, w liceum często zdobywa fenomenalne stopnie, konsekwencja w dążeniu do mety częstokroć pomaga jej osiągnąć bogactwo i umie wnikliwie zagłębiać się w czyjeś historie. To jednostka sztywna, wykazuje podobieństwo do pojazdu bez hamulców, nieszablonowość to dla niej prawie że nazwa błędnego zachowania, toteż jest to doskonały animator. To człowiek tradycjonalistyczny, najchętniej działa w każdym wypadku tak samo jak uprzednio, jej wspólnicy mają obowiązek myśleć identycznie jak ona, więc nie akceptuje wokoło siebie jakichkolwiek reformatorów. Bywa osobą pedantyczną, chce zrozumieć najmniejsze szczegóły analizowanej sprawy i traci przez to rok po roku, dlatego niestety zwielokrotnianie dociekań często uznaje za istotniejsze od wyszukiwania rozwiązań. Bywa nieśmiała, heroiczne dokonania pragnie zostawić pozostałym ludziom, niezbyt ufa kiepsko poznanym osobom, choć częstokroć kompensuje to przewidywaniem i przebiegłością. Bywa uczuciowa, wyjść z problemów wypatruje w zabiegach magicznych i w horoskopach, nie ma uznania dla czysto logicznej strategii, a więc przed notebookiem często reaguje niczym kot w wodzie. To jednostka zorganizowana, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, potrafi się adekwatnie motywować, jednak częstokroć brakuje jej wszechstronności wskazanej w niespodziewanych wypadkach.
Znamionuje się powolnością, nie wartościuje tylko po wyglądzie, bowiem w szczególności lubi użyteczność i zawsze usiłuje tworzyć dalekowzroczne prognozy. Często bywa uległa, indywidualne podejmowanie decyzji może być dla niej niezmiernie stresujące, ponieważ obawia się wdawać się w konflikty z innymi i bezproblemowo daje się prowadzić. To osobnik opanowany, przypomina średniowiecznego eremitę, a zatem niezwykle nie cierpi być nadzorowana i drażni ją współdziałanie z ludźmi pochopnymi. To osoba przewidująca, unika nieprzemyślanych działań, skrupulatnie układa najbłahsze posunięcia oraz nie wierzy pomysłom sporządzonym niestarannie. Jest to człowiek odpowiedzialny, zlecenie jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, jej plany nie zawierają wad, zatem w długookresowym kontekście przeważnie przegania porywczych czempionów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 29 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.