Panna, 24 sierpnia ☆ Panie

Panna, 24 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w górnym sektorze stanów niskich, będzie ci potrzene wiele siły woli, żeby pomimi tego wypełniać swoje obowiązki możliwie do rzeczy.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj dopisuje, nie obawiaj się okazać światu, co umiesz.

miłość: zapewne przyszedł niewskazany moment na spotykanie partnerów, najsensowniej będzie pozostać w swoim lokum i oddać się czytaniu.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Pani panna urodzona dnia 24 sierpnia jest to osoba uczuciowa, bardziej oddziałuje na nią intuicja niż intelekt, nie ma uznania dla typowo rozumnego podejścia, a zatem wszechobecna mechanizacja częstokroć jest dla niej niezaprzeczalną dokuczliwością. Jest to osobnik cierpliwy, potrafi zdobyć sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długiego przeszkolenia, często jest fenomenalnym przewodnikiem i w zamierzchłych czasach umiałaby być mnichem piszącym pergaminowych tomach. To jednostka sztywna, uwielbia złożony publiczny ceremoniał, jako cząstka społeczeństwa jest częstokroć godna zaufania, pomimo tego że zarazem niespecjalnie lotna, dlatego najwspanialsze rezultaty otrzymuje w technologicznych dziedzinach wypranych ze szpanerskich ozdób. Jest to człowiek szczery, jest rzetelnym i słownym podkomendnym, jest niezwykle chwalona przez kolegów, lecz często w tym immanentnym koleżeństwie potrafi nie zaspokoić swoich potrzeb. Częstokroć bywa lękliwa, stroni od siedzenia w ciemności, niezbyt darzy zaufaniem kiepsko zapoznane osoby, chociaż usiłuje działać rozsądnie i odpowiedzialnie. Jest to osobnik zorganizowany, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do pomyślnego zamknięcia, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak niekiedy zanadto przywiązuje się do poprzednio opracowanych planów. Bywa osobą pedantyczną, odbiera budowlę niczym wielki zbiór niuansów i nie widzi panoramy ogółu, dlatego niestety nie jest raptusem podczas wynajdywania strategii. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, pragnie posiadać wyrazistą opinię w stosunku do wszelkich spraw, w swoich dzieciach z największą satysfakcją postrzegałaby własne odbicia, a więc często wchodzi w gwałtowne spory z własnymi pociechami.
To osobnik flegmatyczny, nie zwraca uwagi na fasady, ponieważ nadrzędna jest dla niej praktyczna przydatność i każdy przedmiot musi mieć dla niej jakąś funkcję. Jest to jednostka opanowana, powoli odprawia umiłowane obrzędy, toteż odczuwa pociąg do leniwych, uspokajających zawodów i umie zachować opanowanie w niespokojnych okolicznościach. Częstokroć bywa posłuszna, często musi oddawać się realizowaniu nielubianych przez siebie prac, bowiem obawia się brać udział w konfliktach z innymi i nie potrafi bronić przed innymi swoich poglądów. To osoba odpowiedzialna, zlecenie jest dla niej rzeczą nienaruszalną, jej pomysły nie zawierają usterek, więc w długoterminowej perspektywie zwykle przegania krewkich aktywistów. To człowiek przezorny, wystrzega się nieostrożnych aktywności, drobiazgowo układa najmniejsze ruchy oraz nie polega na koncepcjach napisanych byle jak.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 24 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.