Lwica, 09 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 09 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor okaże się raczej lichy, spróbuj zrobić sobie coś optymistycznego.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć raczej niespecjalnie, weź się do jakieś typowej działalności.

miłość: prawie na pewno czeka Cię niedobry moment na poznawanie osób, najmądzej wydaje się spędzić czas w swoim domostwie i oddawać się oglądaniu seriali.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pani lew, która urodziła się w dniu 9 sierpnia, uwielbia zachowywać się egoistycznie, osoby wokoło mają dbać o jej nastrój i nie baczy na potrzeby pozostałych ludzi. To jednostka agresywna, dąży odważnie przed siebie i najpotężniejsze komplikacje nie umieją jej zatrzymać. Jest to osobnik wścibski, wypełnia ją głód mądrości, zatem w każdym wypadku dokłada starań, by rzucić okiem za krawędź świata oraz radzi sobie w zajęciach powiązanych z dociekliwością. To osoba przedsiębiorcza, otwiera za jednym zamachem rozliczne sprawy, wyśmienicie radzi sobie z nerwową pracą i trudności przezwycięża przebojowo. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, pragnie obcować z kolegami, uwielbia ujmować swoich dyskutantów, jednak częstokroć niestety nie potrafi zamilczeć w odpowiedniej chwili. Znamionuje się szczerością, umie być doskonałym towarzyszem lojalnym w problemach, jest niezmiernie ceniona przez znajomych, lecz jej przyrodzona praworządność potrafi powodować przypływy niechęci. Jest to jednostka prostolinijna, jest lubiona w grupie, uczciwość to jej najlepszy przydomek, jednakże często nie starcza jej taktu. Jest to osobnik dominujący, nie cierpi krytykowania własnych nakazów i częstokroć nie wie o powszechnej percepcji swojej persony, toteż umie prowokować bunty śród swoich podwładnych. Jest to człowiek zdyscyplinowany, okazuje konsekwencję i uporządkowanie, przeszkody nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak umie być przesadnie oficjalna w zaskakujących okolicznościach.
To osoba bystra, znudzona oglądaniem cudzego niezgulstwa woli często zrealizować coś na własną rękę i na ogół zabiera się za działanie szybko i bez ociągania. To osobnik tolerancyjny, nie denerwują inne zamiłowania i jednostek niepodobnych i dziwnych nie uznaje z góry za zagrożenie, dlatego nie znosi u wspólników wyłącznie niedostatku szacunku dla innych. To osobnik zaradny, decyzje podejmuje na podstawie osobistych przemyśleń, a zatem niech ci nie jawi się, iż podda się komuś bez potyczki. Jest to człowiek pobudliwy, bardziej uważne badanie jej skłania do przekonania, że egzystencja pod presją terminarza nie jest optymalnym pomysłem i częstokroć nasze emocjonalne reakcje wykazują najwyższą sprawność. Często bywa nietolerancyjna, wkurzają ją osoby o odmiennych orientacjach politycznych, dowolną niezgodność opinii uważa za napaść, więc częstokroć wszczyna konfrontacje z kolegami. Lubi zachowywać się stanowczo, świetnie rozumie swoje oczekiwania, potrafi wymóc wykonanie wydanych dyspozycji oraz nie odstępuje od urzeczywistnienia dalekowzrocznych planów dla chwilowej i złudnej ulgi. To jednostka radosna, spodziewa się od życia nowych, interesujących przeżyć, ubóstwia uczyć się oryginalnych dziedzin, a więc ochoczo zajmuje się odkrywaniem niezbadanych przedtem rejonów. To człowiek nieustraszony, bardzo rzadko lęka się nieznanych wyzwań, ponieważ rewelacyjnie sprawdza się w niezrozumiałych warunkach i jakiekolwiek kłopoty przeważnie nie zatrważają jej.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 09 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.