Lwica, 07 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 07 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość nastroju poniżej średniej, uzbrój się w mnóstwo opanowania, aby mimo to działać w miarę sensownie.

zdrowie: zdarzały ci się wcześniej wydajniejsze dni, weź się do jakieś przeciętnie trudnej działalności.

miłość: sądzę, że swojego partnera uznajesz za coś nadto oczywistego, spróbuj zaskoczyć w tej kwestii swojego parntera.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pani lew, która urodziła się w dniu 7 sierpnia, to jednostka energiczna, jest niezwykle skuteczna w działaniu, posiada niezmierzone rezerwy energii i nie stroni od roboty. Jest to osoba lojalna, jest odpowiedzialnym i sumiennym pracownikiem, jest niezmiernie lubiana przez współpracowników, aczkolwiek nieraz w swoim zaangażowaniu dociera aż do braku powagi. Jest to osobnik dominujący, nie cierpi podważania własnych poleceń i cudzy protest nie ma dla niej wagi, więc źle radzi sobie w trakcie kolektywnych czynności. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje konsekwencję i siłę charakteru, potrafi się prawidłowo mobilizować, jednak umie być zbytnio formalna w nieprzewidzianych okolicznościach. Uwielbia zachowywać się agresywnie, lubuje się w ryzyku i chce osiągnąć sukces nawet po trupach. Jest to człowiek otwarty, bez trudności buduje bliskie stosunki, bardzo ceni uczciwość, lecz w dodatku nie umie być delikatna. Lubi zachowywać się egoistycznie, związki międzyludzkie znaczą dla niej czerpanie zarobków i pozostałe osoby muszą rozplątywać jej problemy. Jest to jednostka towarzyska, ubóstwia znajdować się wśród przyjaciół, posiadanie rozległego audytorium charakteryzuje dla niej doskonałą rozrywkę, jednakże często pragnie artykułować osądy mało przemyślane. To człowiek dociekliwy, chce przeniknąć każde zagadnienie, toteż kuszą ją kwestie niespotykane i nowatorskie oraz częstokroć poświęca się niecodziennym zainteresowaniom.
Jest to osobnik odważny, niezwykle rzadko boi się nietypowych wyzwań, albowiem potrafi przezwyciężyć swój lęk i wydaje się innym ludziom nieugiętą górą. Jest to osoba optymistyczna, buzuje zdrowym żarem, lubi przyswajać wiedzę o nowych dziedzinach, dlatego nie traci pogody ducha nawet w zagmatwanych sytuacjach. Jest to człowiek żywiołowy, wszelką sprawę pragnie rozsupłać natychmiast i uwielbia postrzegać przed sobą starannie wyznaczone cele. Jest to osoba impulsywna, bardziej wnikliwe podglądanie jej prowadzi do przeświadczenia, iż na pierwszy rzut oka nieuporządkowane prace też umieją dostarczać efektów i można sobie pozwolić na naturalne przeżywanie bodźców i manifestowanie się. Znamionuje się niezależnością, autentycznie przepada za nieskrępowaną wolnością wyboru, zatem niech ci nie jawi się, że wykona zaordynowane jej pouczenia. To osobnik kompromisowy, dysponuje bardzo ciekawską i wieloaspektową psychiką i bawi ją rozmaitość otoczenia i kolegów, a więc nie akceptuje u wspólników jedynie niedostatku poszanowania innych. Jest to człowiek nietolerancyjny, jest absolutnie przekonana o osobistej nieomylności, dowolną sprzeczność punktu widzenia uznaje za akt wrogości, a zatem momentalnie zraża do siebie normalne osoby. Charakteryzuje się stanowczością, zrozumiale i dokładnie wyraża swoje potrzeby, z zapałem wciela w życie ogromne przełomy i modernizacje oraz nie pozwala się skonfundować.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 07 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.