Lwica, 05 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 05 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek jakich wiele, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego zapał, nie dopuść by przypływy melancholii zepsuły twoje zamierzenia.

zdrowie: jesteś dziś wulkanem witalności, spożytkuj tę okoliczność najdoskonalej, jak tylko możesz.

miłość: najpewniej nadszedł niewskazany okres na zapoznawanie partnerów, najsensowniej wydaje się zostać w swoim lokum i poświęcać się ćwiczeniom.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Astrologiczna pani lew, która przyszła na świat dnia 5 sierpnia, bywa jednostką egoistyczną, wyłącznie jej osobiste zmartwienia są ważne, cechuje ją niedostatek emocjonalności i nie zważa na potrzeby pozostałych osób. To osobnik kłótliwy, ziszcza fantastyczne marzenia, pragnie rywalizować i błyskawicznie atakuje piętrzące się na swej trasie przeciwności. Znamionuje się lojalnością, jest niezmiernie troskliwa w stosunku do własnego małżonka, próbuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, aczkolwiek często w tej naturalnej uprzejmości potrafi nie zaspokoić osobistych interesów. Jest to człowiek szczery, umie momentalnie zaprzyjaźnić się, uczciwość to jej najlepszy przydomek, jednak na dodatek nie umie być powściągliwa. Jest to jednostka metodyczna, systematycznie prze do mety, funkcjonuje w sposób roztropny i przemyślany, jednak kiepsko znosi dynamicznie zmieniające się okoliczności. Jest to osoba aktywna, rozpoczyna za jednym zamachem rozliczne sprawy, haruje jak koparka i posiada nieskończone pokłady energii. Bywa autokratyczna, nie cierpi kwestionowania własnych poleceń i uznaje za zagrożenie ludzi nieaprobujących jej opinii, a zatem źle radzi sobie w trakcie zespołowych działań. To jednostka ciekawska, chce przeniknąć więcej niż inne umysły, zatem zawsze stara się rzucić okiem za kraniec rzeczywistości oraz kwalifikuje się na wybitnego odkrywcę. Lubi zachowywać się towarzysko, opowiada o swoich najbłahszych myślach, nosi w duchu nieprzebraną ilość opowiadań, jednakże niestety potrafi również uważać się za krynicę mądrości.
To człowiek kompromisowy, ochoczo dokształca się w nowych i fascynujących rzeczach i bawi ją rozmaitość rzeczywistości i kolegów, więc jest wolontariuszem dobroczynnym dopominającym się o swobodę ludzi wykluczonych. To osoba samodzielna, nie lubi wykonywania zewnętrznych instrukcji, a więc bezsensem jest sądzenie, iż ulegnie komuś bez konfrontacji. Bywa jednostką ksenofobiczną, zmaga się z każdym uważającym odmiennie, na całej całej planecie tylko ona rozumie sprawy adekwatnie, dlatego szybko zraża do siebie normalnych ludzi. Jest to osobnik żywiołowy, odważnie wyrywa się rozważaniami przed własną grupę, wszelki problem pragnie rozwikłać od razu i uwielbia widzieć przed sobą precyzyjnie ustalone cele. To jednostka stanowcza, w urzeczywistnieniu swoich zamierzeń umie być niezwykle zorganizowana, nierzadko zupełnie grubiańska, entuzjastycznie urzeczywistnia ogromne przewroty i modernizacje oraz nie porzuca realizowania dalekosiężnych inicjatyw dla doraźnego i złudnego udogodnienia. To osoba dzielna, nie trwożą jej żadne kłopoty, bo dokłada starań, by nie skupiać się na lęku i jakiekolwiek trudności zwykle nie zatrważają jej. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przeświadczona, że życie pod przymusem kalendarza nie jest najwspanialszym pomysłem i częstokroć nasze spontaniczne odruchy okazują największą efektywność. To osobnik pogodny, promieniuje pozytywną energią, popełnione gafy postrzega jako skarbnicę cennej wiedzy, toteż dobrze sprawuje się jako odważny reformator.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 05 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.