Lwica, 21 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 21 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu nie charakteryzujący się niczym szcególnym, dołóz starań, aby go jakimś sposobem ocieplić, nie gódź się by wyroki losu zniszczyły twoje plany.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: prawdopodobnie swoją miłość postrzegasz jako coś zbyt oczywistego, spróbuj zaintrygować w tej kwestii siebie i innych.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pani lew, która urodziła się dnia 21 sierpnia, lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie rzeczy powinny krążyć wkoło jej postaci, do zamierzeń umie przeć nawet przez cudzą szkodę i jest totalnie zafiksowana na sobie. Jest to osoba konsekwentna, metodycznie dąży do celu, przeciwności nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak umie być nadmiernie sztywna w nieprzewidzianych sytuacjach. Jest to osobnik dociekliwy, chce przeniknąć więcej niźli pozostałe umysły, a zatem w każdym wypadku usiłuje rzucić okiem za horyzont oraz osiąga wybitne lokaty w lubianych przedmiotach. Jest to jednostka władcza, pragnie okiełznać całą kulę ziemską i czyjś protest nie posiada dla niej znaczenia, zatem bywa nielubiana w swoim otoczeniu. To człowiek lojalny, jest zacnym i słownym podwładnym, do małżeństw podchodzi niezwykle serio, ale częstokroć w tej wrodzonej życzliwości potrafi nie zatroszczyć się o własne interesy. Jest to osobnik napastliwy, realizuje wariackie marzenia, chętnie wchodzi w kłótnie i nawet ogromne komplikacje nie umieją jej zatrzymać. To osoba towarzyska, jest urodzonym aktywistą, bardzo uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, aczkolwiek niestety potrafi również uznawać się za prawdziwego mędrca. Jest to jednostka szczera, łatwo zawiera znajomości, nienawidzi krążyć dookoła tematu, jednakże na nieszczęście, czasem mówi nadto szczerze. To człowiek przedsiębiorczy, denerwuje ją lenistwo, wyśmienicie radzi sobie z niespokojną harówką i inicjuje równocześnie różnorodne zadania.
Charakteryzuje się siłą, przejrzyście i starannie uzewnętrznia swoje pragnienia, jeśli trzeba, odważnie i rzetelnie udowadnia swoje sądy oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to osobnik szybki, śmiało wydziera się myślami przed własną grupę i zwykle rozpoczyna pracę natychmiast i bez ociągania. To człowiek impulsywny, dokładniejsze obserwowanie jej prowadzi do mniemania, iż pozornie niespójne działania też umieją zapewniać wyniki i nie winno się przesadnie przeholowywać z ciągłą samodyscypliną. To osoba zaradna, nie lubi jakichkolwiek barier i reguł, a więc szaleństwem jest oczekiwanie, że ustąpi komuś bez starcia. Cechuje się męstwem, potrafi urzeczywistnić sprawy niewykonalne dla innych ludzi, bowiem podejmuje starania, by przeważnie nie lękać się z góry i okazuje opanowanie nie zważając na okoliczności. Jest to jednostka tolerancyjna, ochoczo czerpie wiedzę o niekonwencjonalnych i fascynujących rzeczach i bez problemu zmienia istniejące przekonania w konfrontacji ze świeżymi doświadczeniami, dlatego dokłada starań, by unikać zaślepionych ekstremistów zajętych szerzeniem najdoskonalszych poglądów. Bywa osobnikiem ksenofobicznym, zmaga się z każdym uważającym w inny sposób, na całej całej planecie tylko ona widzi sprawy adekwatnie, toteż umie porozumieć się wyłącznie ze zbliżonym do niej radykałem. Jest to osoba wesoła, zawsze zerka z optymizmem w jutro, ekscytują ją nowe eksperymenty i przeżycia, więc wspaniale sprawuje się jako dzielny reformator.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 21 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.