Lwica, 20 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 20 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego energię, nie dopuść aby wygłupy gwiazd zepsuły twoje plany.

zdrowie: twoja kondycja niewątpliwie kuleje, nie nadwyrężaj się oraz nie angażuj w rozbudowane przedsięwzięcia.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi zły czas na spotykanie osób, najbezpieczniej będzie pozostać w swoim domostwie i poświęcić się bobby.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Zodiakalna kobieta lew, która przyszła na świat w dniu 20 sierpnia, jest to osobnik ekstrawertyczny, jest źródłem przeróżnych projektów, jej banalne gesty pobrzmiewają niezwykły pokaz artystyczny, ale umie także denerwować trajkotaniem nieprzerwanie o jednej rzeczy. Jest to człowiek dociekliwy, chce dowiedzieć się więcej aniżeli inni śmiertelnicy, zatem na zawsze zostaje w niej dziecięca umiejętność do dziwienia się otoczeniu i kwalifikuje się na pierwszorzędnego uczonego. Znamionuje się konsekwencją, konsekwentnie dąży do mety, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak słabo wytrzymuje szybko przeobrażające się warunki. Jest to osoba otwarta, częstokroć jest bardzo szykowna, nie znosi używać eufemizmów, lecz często brakuje jej wyczucia. To jednostka dominująca, jest autentyczną personifikacją policjanta i zwracanie się do jej rozumu częstokroć nie daje rezultatu, toteż często zmienia się w osamotnionego i unikanego zarządcę. Bywa osobą egoistyczną, umie bez emocji używać pozostałych ludzi i nie zwraca uwagi na interesy innych osób. Cechuje się agresywnością, dzielnie zmaga się z trudnościami, działa awanturniczo i nie lubi wszelkich komplikacji. To osobnik energiczny, mozoli się niczym traktor i nie lęka się pracy. Jest to człowiek lojalny, kompani są dla niej niezwykle istotni, jest niezmiernie lubiana przez partnerów, jednakże częstokroć w tej immanentnej uprzejmości potrafi nie dopilnować osobistych potrzeb.
Jest to osoba śmiała, umie urzeczywistnić sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, bowiem stara się nie powracać myślami do lęku i przejawia opanowanie nie zważając na okoliczności. Jest to człowiek stanowczy, dobrze pojmuje swoje pragnienia, potrafi wymóc zrealizowanie wydanych poleceń oraz nie zrzeka się wdrażania dalekowzrocznych przedsięwzięć dla przelotnego i iluzorycznego wytchnienia. Jest to jednostka popędliwa, stanowi ucieleśniony dowód, że permanentna, trochę szaleńcza jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i często nasze naturalne reakcje okazują największą skuteczność. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, lubi instruować osoby w otoczeniu, dowolną różnicę punktu widzenia uważa za akt wrogości, więc umie dogadać się tylko ze zbliżonym do niej pomyleńcem. To osobnik zaradny, postanowienia obiera na podłożu własnych przemyśleń, dlatego głupotą jest oczekiwanie, iż ulegnie komuś bez walki. Charakteryzuje się wesołością, emanuje zdrową siłą, popełnione wpadki ocenia jako skarbnicę pożytecznej wiedzy, a zatem chętnie zajmuje się sondowaniem niezgłębionych przedtem terytoriów. To jednostka gwałtowna, w jednej chwili przystosowuje się do wymogów sytuacji, drażni ją przymus zaczekania na czyjeś decyzje i ukazuje trafną postawę powolniejszym od siebie. Cechuje się tolerancyjnością, nie unika zagadnień niekonwencjonalnych i różniących się od wcześniej przyswojonych i osób różnych i obcych nie uznaje natychmiast za niebezpieczeństwo, a więc nie aprobuje u kumpli jedynie nieposiadania wielkoduszności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 20 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.