Lwica, 19 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 19 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój stan psychiczny okaże się dosyć kiepski, uważaj aby nie zachowywać się agresywnie w stosunku do innych ludzi.

zdrowie: jesteś w dosyć słabej kondycji, pilnuj się i nie zabieraj za pracochłonne przedsięwzięcia.

miłość: niewątpliwie wiesz, czego potrzebujesz w sferze miłości, zdobądź rzeczy których pragniesz.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która przyszła na świat w dniu 19 sierpnia, bywa osobnikiem kłótliwym, działa wyniośle, nie cierpi nieoczekiwanych utrudnień i heroicznie przeciwstawia się trudnościom. To osoba przedsiębiorcza, pragnie konstruować nowatorskie rzeczy, jest niezwykle skuteczna w pracy i doskonale daje sobie radę z nerwową mordęgą. Uwielbia zachowywać się towarzysko, mówi o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, istnienie ogromnej widowni cechuje dla niej doskonałą rozrywkę, aczkolwiek często ubóstwia ogłaszać oceny mało rozważne. Charakteryzuje się lojalnością, potrafi być autentycznym towarzyszem lojalnym w zgryzotach, próbuje zachowywać się właściwie do swoich przekonań, jednakże częstokroć w tym immanentnym koleżeństwie umie nie dopilnować osobistych interesów. Bywa egoistyczna, znamionuje ją brak empatii, nie baczy na pragnienia innych ludzi i wszelkie sytuacje powinny obracać się wokoło jej postaci. Jest to jednostka dominująca, chce rzucić na kolana cały świat i nie boi się oceniania swojego postępowania, dlatego często napotyka niejawne nieposłuszeństwo w stosunku do swoich działań. Jest to osobnik zorganizowany, systematycznie podąża do mety, funkcjonuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Jest to człowiek wścibski, chce przeniknąć wszystko, a zatem chętnie szwenda się po całym globie oraz spełnia się w profesjach związanych z ciekawskością. To jednostka naturalna, jej bezpośredniość dostarcza jej powodzenia w towarzystwie, nie kryje własnych uczuć, lecz niestety, nierzadko przemawia nadto otwarcie.
Jest to osoba samodzielna, postanowienia podejmuje na podłożu osobistych przemyśleń, toteż zawiedzie cię przewidywanie, że podporządkuje się komuś bez starcia. To człowiek kompromisowy, ochoczo czerpie wiedzę o niekonwencjonalnych i pasjonujących sprawach i cieszy ją różność otoczenia i kolegów, a więc stara się unikać narwanych maniaków zaabsorbowanych oznajmianiem jedynie słusznych idei. Jest to jednostka żywiołowa, pokazuje trafne podejście powolniejszym od siebie i każdy problem pragnie rozwikłać błyskawicznie. To osobnik nieustraszony, potrafi zrealizować zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bo podejmuje starania, by nie krążyć myślami dookoła lęku i jawi się innym ludziom niewzruszoną opoką. Jest to osoba popędliwa, jest bezgranicznie przekonana, iż życie pod presją harmonogramu nie jest najsłuszniejszym pomysłem i powinno się sobie zezwolić na niepohamowane przeżywanie emocji i uzewnętrznianie się. To jednostka radosna, wyczekuje od rzeczywistości zaskakujących, ciekawych przeżyć, ekscytują ją nieznane doznania i eksperymenty, więc świetnie sprawdza się w sprawach obarczonych ryzykiem. Lubi zachowywać się stanowczo, zrozumiale i dokładnie manifestuje swoje oczekiwania, chętnie rywalizuje z innymi oraz nie wyrzeka się urzeczywistnienia długofalowych projektów dla doraźnego i zwodniczego wytchnienia. Znamionuje się nietolerancją, wkurzają ją ludzie o odrębnych światopoglądach, na całej całej planecie tylko ona postrzega rzeczy adekwatnie, zatem prędko zraża do siebie normalne osoby.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 19 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.