Lwica, 17 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 17 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie radykalnie zwyżkuje, idź na całość.

zdrowie: przestrzegam, iż dzisiejszego dnia twoja wydolność jest wielce zła, dołóż starań, by wymigać się od niepotrzebnej aktywności.

miłość: buzuje w tobie żar namiętności, jeśli przynajmniej zechcesz, jesteś w stanie umacniać satysfakcjonujące relacje.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pani lew urodzona w dniu 17 sierpnia jest to osoba metodyczna, mozoli się bez zbędnych sprintów, działa w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak potrafi być zanadto konwencjonalna w zaskakujących sytuacjach. Częstokroć bywa władcza, jest rzeczywistą personifikacją kaprala i uznaje za zagrożenie ludzi niepotwierdzających jej stanowiska, dlatego często przeobraża się w wyalienowanego i niepopularnego wodza. Bywa samolubna, do zamierzeń umie przeć choćby przez czyjąś niedolę i nie zważa na potrzeby innych osób. To jednostka ciekawa, otoczenie jest dla niej rozległą książnicą, a więc chętnie jeździ po całej planecie oraz sprawdza się w profesjach połączonych z ciekawskością. Bywa osobnikiem wojowniczym, lubi widzieć szybkie rezultaty, posiada zamiłowanie do ryzyka i zachowuje się zadziornie. To człowiek ekstrawertyczny, pragnie obcować z przyjaciołami, niezwykle uwielbia manifestować swoją obecność, ale potrafi także nudzić na śmierć mówieniem przez cały czas o jednym temacie. To osoba przebojowa, ubóstwia znajdować się w nieustannym ruchu, jest bardzo produktywna w pracy i nie umie siąść spokojnie. Jest to jednostka szczera, koledzy są dla niej niezmiernie cenni, uczciwość w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą niepodważalną, lecz częstokroć w tej spontanicznej grzeczności potrafi nie dopilnować własnych interesów. To osobnik prostolinijny, z łatwością zawiera kontakty, nie maskuje swoich uczuć, aczkolwiek przy tym nie umie być subtelna.
Jest to osoba wesoła, cieszy się życiem, strach przed uczynieniem pomyłki nie obezwładnia jej, zatem nie traci pogody ducha nawet w skomplikowanych okolicznościach. Jest to osobnik nietolerancyjny, domaga się starannego wykonywania swoich rozkazów, każdą niezgodność punktu widzenia uważa za agresję, toteż migiem zniechęca do siebie normalnych ludzi. Jest to jednostka niezależna, unika realizowania odgórnych instrukcji, więc rozczaruje cię zakładanie, iż będzie miała uznanie dla twoich barier i dyspozycji. To osoba zdecydowana, wspaniale rozumie swoje oczekiwania, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz nie pozwala się zbić z tropu. To osobnik porywczy, prezentuje stanowczo światu, że permanentna, ociupinę stuknięta prowizorka też może stanowić jakiś sposób na egzystencję i nie potrzeba nadto przedobrzać z ciągłą samokontrolą. Jest to człowiek żywiołowy, odważnie wybiega rozważaniami przed własną społeczność, wszelki problem chce rozwiązać w jednej chwili i deprymuje ją niedostatek skutków swoich aktualnych działań. Cechuje się kompromisowością, potrafi bratać się z jednostkami o wybitnie różnych poglądach i ludzi odmiennych i dziwnych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, a zatem jest organizatorem charytatywnym walczącym o równość mniejszości. Charakteryzuje się odwagą, nie trwożą jej jakiekolwiek trudności, bowiem umie zwalczyć własny lęk i lubi pracować na wysokich obrotach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 17 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.