Lwica, 14 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 14 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać zbyt korzystnego samopoczucia, spróbuj zafundować sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: twoja sprawność bezsprzecznie zawodzi, nie nadwyrężaj się i nie bierz się za wielkie akcje.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię kiepski okres na zawieranie nieznanych znajomości, najrozsądniej zostać w swoim lokum i poświęcić się bobby.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica urodzona dnia 14 sierpnia bywa dominująca, jest autentyczną personifikacją szeryfa i częstokroć nie posiada wiedzy o ogólnym odbiorze swojej postaci, toteż często przeistacza się w osamotnionego i niepopularnego przełożonego. To osoba aktywna, mozoli się niby automat i ubóstwia być w ciągłym biegu. To osobnik towarzyski, jest urodzonym społecznikiem, niezmiernie uwielbia eksponować swoją osobę, ale częstokroć niestety nie umie zmilczeć w sposobnym czasie. To jednostka ciekawska, pragnie poznać wszystko, zatem zawsze zostaje w niej dziecięca umiejętność do dziwienia się życiu oraz kwalifikuje się na doskonałego uczonego. Cechuje się wiernością, koledzy są dla niej bardzo cenni, jest niezwykle chwalona przez wspólników, aczkolwiek jej spontaniczna prawość potrafi być powodem wybuchów awersji. To człowiek kłótliwy, lubi rywalizować i urzeczywistnia niespotykane zamierzenia. To osoba metodyczna, wykonuje pracę bez niepotrzebnych zrywów, postępuje w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak często nie starcza jej polotu niezbędnego w nagłych okolicznościach. Jest to osobnik szczery, jest popularna w towarzystwie, uwielbia przemawiać bez ogródek, jednakże przy tym nie umie być subtelna. Bywa człowiekiem egoistycznym, tylko jej prywatne zmartwienia są istotne, potrafi na chłodno używać pozostałych osób i opornie ofiarowuje coś innym ludziom.
To jednostka optymistyczna, niezachwianie wierzy w swój dobry los, choćby w klęsce próbuje wypatrzyć korzyści, więc chętnie podejmuje się sondowania niezbadanych uprzednio terytoriów. To osoba pobudliwa, bardziej wnikliwe obserwowanie jej prowadzi do przekonania, iż egzystencja pod presją planu nie jest najlepszym wyborem i można sobie zezwolić na dzikie doświadczanie odczuć i wyrażanie się. To człowiek śmiały, nie przerażają jej jakiekolwiek przeciwności, albowiem umie pokonać własny przestrach i wydaje się pozostałym ludziom nieugiętym głazem. Jest to jednostka stanowcza, zwykle działa szybko i żywiołowo, ochoczo walczy z innymi oraz radośnie przyjmuje wszelkie korzystne innowacje w otoczeniu. To osobnik gwałtowny, deprymuje ją nieobecność rezultatów swoich bieżących działań i przeważnie rozpoczyna aktywność w jednej chwili i bez ociągania. Częstokroć bywa ksenofobiczna, irytują ją osoby o odmiennych orientacjach politycznych, jej współtowarzysze mają obowiązek postrzegać sprawy tak samo jak ona, a zatem często wszczyna konfrontacje ze znajomymi. Znamionuje się niezależnością, postanowienia obiera na podłożu osobistych rozważań, a więc zawiedzie cię przewidywanie, że będzie przestrzegała twoich restrykcji i nakazów. Jest to człowiek kompromisowy, chętnie uczy się nowatorskich i fascynujących rzeczy i bawi ją różność rzeczywistości i współpracowników, dlatego nie aprobuje u partnerów jedynie niedostatku wielkoduszności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 14 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.