Lwica, 31 lipca ☆ Panie

Lwica, 31 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi zadowalające samopoczucie, rzuć się w wir życia, takich dni w życiu nie ma za dużo.

zdrowie: ostrzegam, że dzisiejszego dnia twoja wydajność jest nader kiepska, dołóż starań, by stronić od niepotrzebnej roboty.

miłość: powtórnie zwyczajny dzień w życiu w miłości, postaraj się zadziwić w tej kwestii partnera.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Astrologiczna kobieta lew urodzona w dniu 31 lipca bywa samolubna, wyłącznie jej prywatne kłopoty są istotne, więzi społeczne znaczą dla niej zdobywanie profitów i charakteryzuje ją niedobór emocjonalności. Często bywa kłótliwa, jest straszna względem rywali, błyskawicznie rzuca się na znajdujące się na swej trasie bariery i realizuje brawurowe koncepcje. Częstokroć bywa dominująca, zachowuje się niczym zabijaka i cudzy sprzeciw nie posiada dla niej znaczenia, zatem marnie spełnia się podczas zespołowych zajęć. Jest to jednostka ciekawska, uwielbia czerpać wiedzę o oryginalnych zagadnieniach, dlatego ochoczo szwenda się po całym globie oraz nadaje się na doskonałego naukowca. Lubi zachowywać się towarzysko, gada o swoich najbłahszych rozważaniach, niezwykle uwielbia zwracać na siebie uwagę, ale niestety potrafi też uważać się za wielkiego myśliciela. Jest to osoba szczera, umie momentalnie stać się kolegą, pragnie przemawiać bez owijania w bawełnę, jednak często złości swoim podejściem ludzi. Jest to osobnik wierny, potrafi być najlepszym towarzyszem pomocnym w strapieniach, do miłości odnosi się niezmiernie na serio, lecz jej przyrodzona sprawiedliwość umie owocować przypływami antypatii. To osoba przedsiębiorcza, nie stroni od roboty i promieniuje niezwykłym żarem. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje samodyscyplinę i upór, potrafi się właściwie mobilizować, jednak częstokroć nie wystarcza jej inicjatywy potrzebnej w niespodziewanych okolicznościach.
Charakteryzuje się nietolerancją, zmaga się z każdym uważającym inaczej, dowolną różnicę opinii uznaje za atak, a więc umie dojść do ładu tylko z pokrewnym do niej maniakiem. To jednostka gwałtowna, zwykle zaczyna działanie od razu i bez wahania, odstręcza ją niedostatek skutków swoich aktualnych prac i często jest lokomotywą całego kolektywu wykonawczego. Cechuje się optymizmem, zawsze popatruje z odwagą w nadchodzący czas, również w klęsce usiłuje znaleźć zalety, więc nie gubi pogody ducha nawet w zawikłanych warunkach. Jest to osobnik śmiały, bardzo rzadko jest zaniepokojona zaskakującymi wyzwaniami, ponieważ pracuje nad tym, by nie zastanawiać się nad strachem i przejawia opanowanie nie patrząc na okoliczności. Znamionuje się tolerancyjnością, potrafi bratać się z ludźmi o nader odmiennych poglądach i nie kręci jej nakłanianie kompanów do swoich przekonań, a zatem nie aprobuje u wspólników jedynie braku poszanowania innych. To osoba silna, z reguły żyje gwałtownie i energicznie, chętnie wdraża ogromne przemiany i rewolucje oraz nie boi się inicjowania zwad. Jest to jednostka samodzielna, postanowienia podejmuje na bazie własnych przemyśleń, toteż rozczaruje cię oczekiwanie, iż podporządkuje się komuś bez pojedynku. Jest to osobnik spontaniczny, przedstawia sobą żywy dowód, że egzystencja pod przymusem planu nie jest najtrafniejszą decyzją i częstokroć nasze emocjonalne odruchy okazują najwyższą sprawność.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 31 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.