Lwica, 30 lipca ☆ Panie

Lwica, 30 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać doskonałe samopoczucie, udaj się podbijać swoją rzeczywistość.

zdrowie: jesteś dzisiejszego dnia wulkanem siły, spożytkuj ten fakt najlepiej, jak tylko się da.

miłość: prawie na pewno przyszedł niewłaściwy dzień na zapoznawanie osób, najbezpieczniej będzie zostać w domu i oddawać się medytacjom.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Kobieta lew urodzona dnia 30 lipca jest to jednostka błyskotliwa, uwielbia przebywać z kompanami, posiada w duchu nieprzebrany zapas historyjek, aczkolwiek umie również denerwować plotkowaniem bez ustanku o określonej rzeczy. Jest to osoba zorganizowana, pracuje bez nieefektywnych zrywów, funkcjonuje w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak słabo daje sobie radę z błyskawicznie przeistaczającymi się warunkami. Jest to człowiek kłótliwy, urzeczywistnia niewiarygodne plany, z marszu rzuca się na piętrzące się na drodze szlabany i jest straszna względem rywali. To osobnik dominujący, postrzega się za jednostkę wykwalifikowaną w dowolnej dziedzinie i odwoływanie się do jej rozsądku częstokroć nie sprawdza się, więc potrafi prowokować rebelie śród swoich pracowników. Jest to osoba otwarta, często jest bardzo urocza, nienawidzi mówić nie wprost, jednakże częstokroć brakuje jej taktu. To osobnik ciekawski, pragnie dowiedzieć się więcej aniżeli inne umysły, toteż ochoczo wędruje po świecie oraz często poświęca się tajemniczym zainteresowaniom. Bywa egoistyczna, stosunki obustronne znaczą dla niej otrzymywanie profitów, cechuje ją brak emocjonalności i pozostali ludzie mają rozwikływać jej zmartwienia. Znamionuje się lojalnością, kumple są dla niej niezwykle cenni, zaangażowanie w związku małżeńskim jest dla niej sprawą niekwestionowaną, lecz czasem w swoim oddaniu posuwa się aż do bufonady. Jest to osoba przedsiębiorcza, odpoczywa dynamicznie, dysponuje niezmierzonymi zasobami energii i męczy ją brak aktywności.
Charakteryzuje się niezależnością, unika wykonywania zewnętrznych dyspozycji, a zatem zawiedzie cię uważanie, iż będzie respektowała twoje ograniczenia i zalecenia. Cechuje się kompromisowością, nie drażnią obce upodobania i nie bawi jej przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, zatem nie toleruje u partnerów jedynie niedostatku wyrozumiałości. Znamionuje się pogodą, rozkoszuje się rzeczywistością, radują ją nieznane przygody i wyzwania, dlatego świetnie sprawdza się jako śmiały wynalazca. To jednostka bystra, drażni ją potrzeba oczekiwania na czyjeś decyzje i odważnie wydziera się rozważaniami przed własne otoczenie. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest święcie przeświadczona, że życie pod przymusem terminarza nie jest najsłuszniejszą opcją i częstokroć nasze instynktowne działania wykazują najwyższą efektywność. To człowiek nietolerancyjny, irytują ją osoby o odmiennych orientacjach politycznych, jej współtowarzysze mają obowiązek osądzać rzeczywistość dokładnie jak ona, a więc często wszczyna wojny ze znajomymi. Cechuje się siłą, prze do mety bez nieuzasadnionych rozterek, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz nie stroni od inicjowania kłótni. Jest to jednostka odważna, nie trwożą jej jakiekolwiek problemy, gdyż stara się przeważnie nie bać się przed czasem i ubóstwia żyć na wysokich obrotach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 30 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.