Lwica, 29 lipca ☆ Panie

Lwica, 29 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość samopoczucia poniżej normy, będziesz potrzebować mnóstwo samokontroli, by pomimi tego działać w miarę sensownie.

zdrowie: bywały już leprze dni, weź się do jakieś typowej aktywności.

miłość: nakieruj uwagę na swój związek, bowiem przypuszczalnie pojawią się w tym obszarze pewne trudności.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica urodzona dnia 29 lipca charakteryzuje się lojalnością, jest niezwykle kochająca względem własnej drugiej połowy, do miłości podchodzi bardzo poważnie, lecz jej spontaniczna praworządność umie być powodem przypływów awersji. Jest to osoba agresywna, z furią szturmuje znajdujące się przed sobą szlabany, wciela w życie wariackie projekty i jest okropna w stosunku do oponentów. Jest to człowiek autokratyczny, nienawidzi krytykowania swoich decyzji i nie lęka się oceniania swojego postępowania, dlatego często przeobraża się w odosobnionego i unikanego szefa. Jest to jednostka szczera, łatwo nawiązuje bliskie stosunki, nie lubi owijać w bawełnę, aczkolwiek wspaniałomyślność nie jest jej wybijającym się atutem. Bywa osobnikiem towarzyskim, jest centralną gwiazdą każdej balangi, istnienie rozległego audytorium cechuje dla niej perfekcyjną rozrywkę, jednakże niestety potrafi także uznawać się za godny podziwu fenomen. To człowiek przedsiębiorczy, posiada bezgraniczne pokłady energii i nie obawia się wysiłku. Bywa egoistyczna, osoby dokoła muszą troszczyć się o jej stan psychiczny i umie beznamiętnie eksploatować pozostałych ludzi. Jest to osoba wścibska, wypełnia ją głód mądrości, a więc zawsze stara się rzucić okiem za kraniec rzeczywistości oraz sprawdza się w profesjach połączonych ze wścibskością. Jest to osobnik konsekwentny, konsekwentnie zmierza do mety, funkcjonuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak nierzadko przesadnie upiera się przy przedtem stworzonych planach.
To jednostka pogodna, oczekuje od otoczenia zaskakujących, fascynujących przeżyć, uwielbia uczyć się oryginalnych spraw, toteż rewelacyjnie radzi sobie w zadaniach wypełnionych zagrożeniem. Częstokroć bywa ksenofobiczna, walczy z każdym myślącym inaczej, jej kompani mają osądzać rzeczywistość identycznie jak ona, a zatem w krótkim czasie zraża do siebie normalnych ludzi. Cechuje się samodzielnością, nie znosi wykonywania odgórnych dyspozycji, więc niech ci nie roi się, iż podporządkuje się zakomunikowanym jej pouczeniom. Jest to jednostka stanowcza, w realizacji własnych celów potrafi być niezmiernie zdyscyplinowana, nieraz zupełnie grubiańska, chętnie toczy walki z innymi i z radością wita wszelkie pozytywne reorganizacje w życiu. To osoba nieustraszona, niezwykle rzadko jest zaniepokojona nieznanymi wyzwaniami, bowiem wspaniale wytrzymuje tremę i wydaje się innym ludziom niewzruszoną opoką. To osobnik kompromisowy, nie drażnią cudze gusty i ekscytuje ją urozmaicenie otoczenia i wspólników, zatem jest organizatorem filantropijnym starającym się o równość grup dyskryminowanych. Jest to jednostka szybka, zazwyczaj rozpoczyna działanie z marszu i bez zwlekania, znudzona podziwianiem ludzkiej niezdarności pragnie często sprokurować coś osobiście i wkurzają ją niejasne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego badania. Jest to osobnik impulsywny, przedstawia sobą naoczne świadectwo, że na pierwszy rzut oka niezorganizowane prace też umieją gwarantować rezultaty i warto sobie zezwolić na nieposkromione przeżywanie bodźców i manifestowanie się.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 29 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.