Lwica, 28 lipca ☆ Panie

Lwica, 28 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia zdecydowanie zwyżkuje, udaj się opanować ziemię.

zdrowie: zdarzały ci się przedtem wydajniejsze dni, weź się do jakieś rutynowej aktywności.

miłość: najprawdopodobniej przyszedł problem w relacji z partnerem, najrozsądniej spędzić czas w mieszkaniu i poświęcić się ćwiczeniom.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która urodziła się w dniu 28 lipca, jest to osobnik przebojowy, przeszkody pokonuje przebojowo i podejmuje się jednocześnie przeróżnych zadań. Często bywa apodyktyczna, postrzega się za człowieka wykwalifikowanego w dowolnej sprawie i czyjś protest nie ma dla niej znaczenia, więc kiepsko radzi sobie podczas grupowych czynności. To osoba ciekawa, wypełnia ją pragnienie poznania, zatem pociągają ją kwestie niezwykłe i oryginalne oraz uzyskuje imponujące wyniki w lubianych dziedzinach. Jest to jednostka agresywna, uwielbia prowadzić zmagania, gwałtownie przypuszcza szturm na stojące na swej trasie szlabany i lubi ryzyko. Znamionuje się lojalnością, jest zacnym i rzetelnym podkomendnym, jest niezwykle poważana przez współtowarzyszy, lecz częstokroć w tej wrodzonej życzliwości potrafi zaniedbać swoje potrzeby. To osobnik prostolinijny, umie szybko nawiązać znajomość, bardzo ceni uczciwość, jednak niestety, momentami wypowiada się nazbyt otwarcie. Bywa człowiekiem samolubnym, nie baczy na interesy pozostałych osób, ludzie naokoło muszą troszczyć się o jej dobrostan i potrafi beznamiętnie wyzyskiwać inne osoby. Jest to osobnik towarzyski, gada o swoich wszelkich myślach, uwielbia uwodzić swoich słuchaczy, ale często ubóstwia artykułować sądy mało przemyślane. Jest to człowiek metodyczny, pracuje bez nieskutecznych sprintów, umie się właściwie mobilizować, jednak częstokroć nie wystarcza jej kreatywności wymaganej w nagłych wypadkach.
Jest to osobnik zdecydowany, zwykle żyje bystro i na wysokich obrotach, gorliwie wdraża w czyn potężne innowacje i rewolucje oraz nie odstępuje od realizowania dalekowzrocznych koncepcji dla przelotnej i fałszywej ulgi. Cechuje się niezależnością, autentycznie kocha całkowitą wolność decyzji, a zatem niech ci nie wydaje się, że będzie przestrzegała twoich ograniczeń i dyspozycji. Jest to jednostka optymistyczna, w każdym wypadku popatruje z nadzieją w przyszłość, choćby w porażce usiłuje wynaleźć dobre strony, dlatego bardzo dobrze funkcjonuje jako odważny racjonalizator. Charakteryzuje się nietolerancją, domaga się nienagannego wykonywania swoich poleceń, na całym całym globie tylko ona pojmuje rzeczy należycie, toteż często toczy waśnie z kolegami. To osoba pobudliwa, stanowi poglądowe świadectwo, iż egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest najtrafniejszym pomysłem i nie należy nadto przesadzać z permanentną samodyscypliną. Znamionuje się tolerancyjnością, nie boi się zagadnień nowatorskich i odmiennych od poprzednio przyswojonych i bez problemu uaktualnia istniejące poglądy w kontakcie z nowopoznanymi doznaniami, a więc nie akceptuje u partnerów jedynie braku poszanowania innych. To osobnik nieustraszony, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, ponieważ umie pokonać własny lęk i okazuje powściągliwość nie zważając na okoliczności. To człowiek żywiołowy, pragnie dostrzegać przed sobą precyzyjnie wytyczone kierunki i zmęczona przyglądaniem się cudzej nieporadności woli częstokroć wykonać coś samodzielnie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 28 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.