Lwica, 27 lipca ☆ Panie

Lwica, 27 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden niewyróżniający się poranek, postaraj się go jakoś rozruszać, nie pozwól by fanaberie horoskopu zepsuły twoje zamierzenia.

zdrowie: moc wręcz kipi wewnątrz Ciebie, wykorzystaj tę okoliczność najskuteczniej, jak to tylko możliwe.

miłość: chyba swoją miłość uważasz za coś zbyt jednoznaczego, postaraj się zadziwić na tym polu swojego parntera.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która urodziła się w dniu 27 lipca, to osoba prostolinijna, bez trudności zawiązuje kontakty, bardzo ceni uczciwość, jednakże często drażni swoją postawą kolegów. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezcelowych zrywów, przeszkody nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak czasem nadto obstaje za przedtem opracowanymi koncepcjami. Bywa człowiekiem towarzyskim, gada o swoich najmniejszych myślach, niezmiernie uwielbia zaznaczać swoją obecność, ale umie także denerwować marudzeniem w kółko o jednej rzeczy. Bywa samolubna, nie zwraca uwagi na pragnienia pozostałych osób i wyłącznie jej osobiste zmartwienia są znaczące. Jest to jednostka wierna, jest niezwykle kochająca względem własnego współtowarzysza, do związków podchodzi bardzo poważnie, aczkolwiek częstokroć w tym przyrodzonym koleżeństwie potrafi nie dopilnować osobistych interesów. Często bywa kłótliwa, realizuje ryzykowne plany, pragnie osiągać bezzwłoczne efekty i jest okropna wobec przeciwników. Jest to osobnik przedsiębiorczy, jest niezwykle wydajna w działaniu i wyśmienicie znosi niespokojną działalność. Jest to człowiek ciekawy, otoczenie jest dla niej bezkresną książnicą, a zatem bywa najlepszym uczniem w sprawach nielubianych poprzez inne jednostki oraz uzyskuje wybitne lokaty w preferowanych dziedzinach. Częstokroć bywa apodyktyczna, zachowuje się jak hultaj i odwoływanie się do jej rozsądku często nie przynosi efektów, dlatego jest wyobcowana w swoim środowisku.
Jest to osoba silna, przeważnie żyje żywiołowo i energicznie, umie wyegzekwować wykonanie zarządzonych zaleceń oraz nie wyrzeka się realizowania długofalowych projektów dla chwilowej i zwodniczej wygody. To osobnik impulsywny, stanowi namacalne potwierdzenie, iż pozornie nieuporządkowane prace też potrafią gwarantować rezultaty i nie powinno się przesadnie przedobrzać z permanentnym panowaniem nad sobą. Znamionuje się wesołością, w każdym wypadku spogląda z pogodą ducha przed siebie, również w fiasku próbuje wypatrzyć dobre strony, toteż ochoczo podejmuje się badania nieprzebytych poprzednio stref. To jednostka niezależna, decyzje obiera na podstawie własnych przemyśleń, a więc głupotą jest przewidywanie, że posłucha zakomunikowanych jej dyspozycji. To osoba nieustraszona, bardzo rzadko obawia się zaskakujących trudności, bowiem doskonale daje sobie radę ze stresem i ubóstwia pracować na wysokich obrotach. Jest to osobnik gwałtowny, irytują ją skomplikowane sytuacje narzucające konieczność wielostronnej analizy i wszelki problem chce rozgryźć natychmiast. To człowiek tolerancyjny, nie stroni od zagadnień niekonwencjonalnych i rozbieżnych od uprzednio zgłębionych i nie bawi jej nakłanianie kompanów do swoich przekonań, więc bywa organizatorem charytatywnym ubiegającym się o równouprawnienie grup dyskryminowanych. To osoba nietolerancyjna, przeciwstawia się każdemu myślącemu w inny sposób, jej towarzysze mają obowiązek osądzać rzeczywistość tak samo jak ona, zatem częstokroć zaczyna konfrontacje ze znajomymi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 27 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.