Lwica, 25 lipca ☆ Panie

Lwica, 25 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać doskonałe nastawienie, idź podbijać swoje otoczenie.

zdrowie: zdarzało się lepiej, weź się do jakieś typowej roboty.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię niewłaściwy moment na widywanie ludzi, najrozsądniej będzie pozostać w mieszkaniu i oddawać się medytacjom.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która przyszła na świat w dniu 25 lipca, bywa człowiekiem egocentrycznym, inne osoby muszą rozplątywać jej zmartwienia, nie interesuje jej rozbudowa dobrych stosunków ze znajomymi i cechuje ją niedobór wrażliwości. To jednostka szczera, jest poważanym i odpowiedzialnym podwładnym, ofiarność w rodzinie jest dla niej sprawą nie budzącą wątpliwości, jednakże często w tej immanentnej grzeczności umie nie zatroszczyć się o własne interesy. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje cierpliwość i samodyscyplinę, pracuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak marnie radzi sobie z gwałtownie przeistaczającymi się okolicznościami. To osobnik prostolinijny, jej prostolinijność przynosi jej sympatię, nie lubi używać eufemizmów, aczkolwiek częstokroć irytuje w ten sposób kolegów. Często bywa autokratyczna, postrzega się za człowieka kompetentnego w dowolnej dziedzinie i częstokroć nie posiada wiedzy o publicznym odbiorze swojej postaci, a zatem jest wyalienowana w swoim środowisku. To jednostka agresywna, wciela w życie brawurowe przedsięwzięcia i zmierza do postawienia na swoim nie bacząc na koszty. Jest to osoba ciekawa, pragnie czerpać wiedzę o nieznanych rzeczach, zatem na zawsze zostaje w niej szczeniacka umiejętność do dziwienia się życiu oraz często poświęca się niezwykłym zainteresowaniom. Jest to człowiek energiczny, jest niezmiernie efektywna w działaniu, dobrze wytrzymuje niespokojną działalność i nie boi się roboty. Uwielbia zachowywać się towarzysko, ubóstwia obcować z kompanami, bardzo lubi przyciągać wzrok otoczenia, lecz częstokroć ma również nadto optymistyczną opinię o sobie.
Charakteryzuje się wesołością, niezachwianie pokłada ufność w swojej pomyślnej passie, popełnione wpadki uznaje za skarbnicę pożytecznej mądrości, więc doskonale sprawdza się w zadaniach obarczonych niebezpieczeństwem. Jest to osobnik samodzielny, decyzje podejmuje na podłożu osobistych przemyśleń, a więc niech ci nie jawi się, że będzie przestrzegała twoich nakazów i zakazów. To osoba odważna, nie zatrważają jej jakiekolwiek przeciwności, gdyż wspaniale spełnia się w powikłanych warunkach i wszelkie problemy zwykle nie trwożą jej. Cechuje się tolerancyjnością, dysponuje niezwykle ciekawskim i wszechstronnym umysłem i nie bawi jej nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, dlatego bywa wolontariuszem społecznym walczącym o wolność ludzi wykluczonych. To osoba bystra, odstrasza ją deficyt wyników swoich bieżących prac i każdą sprawę chce rozwiązać momentalnie. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, staranniejsze podglądanie jej skłania do przeświadczenia, iż egzystencja pod presją kalendarza nie jest optymalnym pomysłem i należy sobie zezwolić na nieujarzmione smakowanie emocji i manifestowanie się. To jednostka silna, wyśmienicie zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie pozwala się zbić z tropu. To osobnik ksenofobiczny, złoszczą ją ludzie o odrębnych poglądach, na całym świecie wyłącznie ona ocenia rzeczy należycie, toteż w krótkim czasie zniechęca do siebie pozostałe osoby.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 25 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.