Lwica, 24 lipca ☆ Panie

Lwica, 24 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden banalny poranek, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego ducha, nie dopuść aby wyroki losu unicestwiły twoje zamysły.

zdrowie: to moment stosunkowo zadowalającej kondycj, ruszaj bez obaw przed siebie okazać wszystkim, co umiesz.

miłość: pała w tobie żar miłości, zaangażowaniem swojej aktywności, potrafisz umacniać satysfakcjonujące relacje.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która przyszła na świat dnia 24 lipca, bywa apodyktyczna, uznaje się za człowieka fachowego w dowolnej sprawie i nie martwi się ocenianiem swojego postępowania, a zatem jest niepopularna w swoim środowisku. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest prawdziwym aktywistą, jej zwyczajne czynności mają wygląd wyrafinowanego występu, jednak często ubóstwia wyrażać opinie niezbyt rozważne. Jest to osoba wścibska, pragnie uczyć się oryginalnych dziedzin, a więc bywa wzorowym uczniem w zagadnieniach pomijanych poprzez innych osobników oraz jest odpowiednia na wybitnego odkrywcę. Jest to jednostka otwarta, z łatwością zawiązuje bliskie stosunki, nie znosi krążyć dookoła tematu, aczkolwiek częstokroć nie starcza jej wyczucia. Jest to osoba kłótliwa, najpotężniejsze komplikacje nie potrafią jej zatrzymać i wciela w życie brawurowe koncepcje. Cechuje się wiernością, jest uczciwym i rzetelnym podkomendnym, do związków podchodzi niezmiernie na serio, lecz momentami w swojej uczciwości dosięga aż do przesady. Jest to człowiek aktywny, nie umie siąść w jednym miejscu, dobrze radzi sobie z niespokojną działalnością i porywa wspólników swoją bezgraniczną energią. Bywa samolubna, nie zważa na interesy pozostałych osób i znamionuje ją niedobór wrażliwości. Jest to osobnik zorganizowany, potrafi dociągnąć swoje projekty do szczęśliwego wykonania, umie się adekwatnie motywować, jednak słabo wytrzymuje gwałtownie zmieniające się sytuacje.
Bywa ksenofobiczna, jest całkowicie przekonana o własnej doskonałości, na całej całej planecie tylko ona widzi rzeczy prawidłowo, toteż często prowadzi konfrontacje z kolegami. To jednostka pobudliwa, prezentuje dobitnie światu, iż wydawałoby się przypadkowe prace też potrafią gwarantować efekty i częstokroć nasze spontaniczne czyny okazują największą efektywność. To człowiek żywiołowy, odważnie wybiega rozważaniami przed swoje otoczenie, wszelki problem chce rozwikłać natychmiast i zniechęca ją brak wyników swoich obecnych działań. Znamionuje się kompromisowością, umie przyjaźnić się z osobami o wybitnie rozbieżnych poglądach i raduje ją rozmaitość rzeczywistości i współpracowników, więc jest organizatorem filantropijnym walczącym o równość grup dyskryminowanych. To jednostka śmiała, potrafi zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, bo rewelacyjnie sprawdza się w złożonych warunkach i jakiekolwiek przeszkody z reguły nie trwożą jej. Jest to osobnik stanowczy, zmierza do mety bez zbędnych wahań, nie doznaje niechęci przed niszczeniem istniejącego ładu oraz z radością przyjmuje wszelkie pomyślne zmiany w życiu. To osoba radosna, w każdym wypadku popatruje z nadzieją w przyszłość, strach przed uczynieniem błędu nie unieruchamia jej, zatem wyśmienicie sprawdza się jako nieustraszony innowator. Charakteryzuje się zaradnością, naprawdę kocha się w nieskrępowanej swobodzie decydowania, dlatego szaleństwem jest przewidywanie, że podda się komuś bez walki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 24 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.