Lwica, 23 lipca ☆ Panie

Lwica, 23 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor jest stosunkowo kiepski, spróbuj sprawić sobie coś optymistycznego.

zdrowie: z żalem należy zawiadomić, iż dzisiaj twoja wydolność jest niezwykle licha, to zły czas do dużego wysiłku.

miłość: zapewne przyszedł niewskazany dzień na zapoznawanie osób, najsensowniej wydaje się przebywać w swoim domostwie i poświęcać się oglądaniu telewizji.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Kobieta lew, która przyszła na świat w dniu 23 lipca, cechuje się napastliwością, pędzi odważnie przed siebie, chce otrzymywać szybkie efekty i zachowuje się buńczucznie. Bywa jednostką towarzyską, rozpowiada o swoich najsubtelniejszych myślach, niezmiernie uwielbia eksponować swoją osobę, lecz umie też nudzić na śmierć mówieniem ciurkiem o jednej kwestii. Charakteryzuje się szczerością, kumple są dla niej niezwykle ważni, ofiarność w związku jest dla niej sprawą niekwestionowaną, jednakże jej immanentna sprawiedliwość potrafi być przyczyną wybuchów niechęci. Bywa osobnikiem samolubnym, inni ludzie muszą rozwikływać jej problemy i znamionuje ją niedostatek emocjonalności. To osoba ciekawa, chce dowiedzieć się więcej niż pozostałe umysły, dlatego chętnie szwenda się po świecie oraz jest odpowiednia na doskonałego badacza. Znamionuje się systematycznością, umie dociągnąć swoje plany do zyskownego wykonania, trudności nie potrafią prędko jej zrazić, jednak umie być nadmiernie oficjalna w nieznanych sytuacjach. Jest to osobnik apodyktyczny, nienawidzi osądzania własnych poleceń i nie boi się osądu swojego sposobu bycia, zatem często spotyka się z cichym nieposłuszeństwem względem swoich aktywności. Jest to jednostka prostolinijna, potrafi od razu przełamać lody, prawdomówność to jej najlepsze określenie, ale częstokroć irytuje swoim podejściem kolegów. To osoba aktywna, ubóstwia konstruować nowatorskie rzeczy i męczy ją leniuchowanie.
Cechuje się wesołością, wyczekuje od otoczenia zaskakujących, interesujących przygód, bawią ją kolejne doświadczenia i doznania, a więc świetnie działa jako dzielny reformator. Lubi zachowywać się stanowczo, w ucieleśnianiu własnych celów umie być bardzo metodyczna, czasem wręcz drapieżna, ochoczo walczy z innymi oraz nie daje się zbić z pantałyku. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, życzy sobie skrupulatnego realizowania swoich zaleceń, jej partnerzy mają myśleć tak samo jak ona, a zatem często prowadzi waśnie ze znajomymi. To osobnik kompromisowy, potrafi przestawać z ludźmi o ogromnie różnych przekonaniach i nie interesuje jej przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, toteż jest organizatorem społecznym starającym się o swobodę ludzi wykluczonych. Lubi zachowywać się spontanicznie, dłuższe podglądanie jej skłania do mniemania, że życie pod przymusem terminarza nie jest najtrafniejszym pomysłem i nie winno się nazbyt przeginać z nieustanną samodyscypliną. To osoba nieustraszona, nie trwożą jej nijekie przeciwności, ponieważ dobrze wytrzymuje niepokój i okazuje opanowanie nie patrząc na okoliczności. To osobnik zaradny, nie lubi wdrażania odgórnych nakazów, więc szaleństwem jest uważanie, iż wykona zakomunikowane jej dyspozycje. Jest to człowiek gwałtowny, każdą sprawę pragnie rozsupłać z marszu i drażni ją potrzeba czekania na czyjeś postanowienia.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 23 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.