Koziorożyca, 07 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 07 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w dolnym sektorze stanów średnich, potrzebujesz wiele siły woli, żeby pomimi tego pracować w miarę do rzeczy.

zdrowie: jesteś w dosyć lichej kondycji, miej dla siebie wyrozumiałość oraz nie bierz się za skomplikowane projekty.

miłość: uosabiasz inkarnację zmysłowości, jeśli tylko zarzyczysz sobie, możesz otrzymać każdą rzecz.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Pani koziorożec, która przyszła na świat dnia 7 stycznia, charakteryzuje się lojalnością, partnerzy są dla niej niezmiernie istotni, do związków podchodzi bardzo poważnie, ale nieraz w swojej wierności dociera aż do braku powagi. Jest to osoba władcza, jest naturalnym wcieleniem żandarma i częstokroć nie wie o ogólnym odbiorze swojej postaci, dlatego źle sprawdza się w trakcie kolektywnych działań. Cechuje się konsekwencją, metodycznie prze do mety, potrafi się właściwie motywować, jednak kiepsko daje sobie radę z prędko przeistaczającymi się sytuacjami. To jednostka aktywna, nie boi się pracy, pracuje jak koparka i emanuje niesamowitym blaskiem. To osobnik zachowawczy, ubóstwia mieć wyrazisty punkt widzenia wobec wszelkich spraw, jej wspólnicy muszą oceniać wszystko identycznie jak ona, a więc nie toleruje wokół siebie jakichkolwiek innowatorów. Jest to człowiek konwencjonalny, jej styl życia jest często stereotypowy, jako składnik społeczeństwa jest częstokroć godna zaufania, mimo że równocześnie niespecjalnie łebska, więc idealne wyniki uzyskuje w technicznych dziedzinach wypranych z efekciarskich ozdobników. Bywa jednostką pedantyczną, postrzega konstrukcję niczym ogromny zbiór niuansów i nie umie popatrzeć na problemy w szerszym kontekście, dlatego niestety nie jest narwańcem podczas wynajdywania rozwiązań. Znamionuje się wytrwałością, potrafi cierpliwie wyczekiwać na właściwą chwilę, radzi sobie w charakterze lubianego nauczyciela i umie być wyrozumiałym i empatycznym przyjacielem.
To osobnik dzielny, nie trwożą jej nijakie kłopoty, ponieważ stara się nie myśleć o lęku i pragnie żyć energicznie. To osoba kompromisowa, nie unika zagadnień nowatorskich i odmiennych od przedtem zgłębionych i bez problemu zmienia dotychczasowe poglądy w zderzeniu z nowopoznanymi spostrzeżeniami, toteż jest organizatorem prospołecznym zabiegającym o wolność grup dyskryminowanych. Jest to człowiek odpowiedzialny, swoje misje traktuje na serio, działa wedle drobiazgowo wypracowanego harmonogramu, a zatem w długoterminowej perspektywie zwykle prześciga narwanych aktywistów. Lubi zachowywać się stanowczo, z reguły żyje gwałtownie i dynamicznie, nie czuje awersji przed unicestwianiem istniejącego ładu oraz z radością przyjmuje wszelkie korzystne przemiany w otoczeniu. Jest to jednostka grzeczna, potrafi wybrnąć z trudnych i groźnych okoliczności, które przedstawiają sobą niezaprzeczalne wyzwanie także dla biegłych i pomysłowych męży stanu i okażą nierealne dla jej mnogich prekursorów. Jest to osoba flegmatyczna, nie zajmuje jej popisywanie się, albowiem decydująca jest dla niej realna funkcjonalność i próbuje postępować podług wytyczonych planów. To jednostka szykowna, ceni egzotyczne napitki i dania i jej towarzyskie zwyczaje są w każdym wypadku perfekcyjne, zatem często uznaje się za arbitra dobrego smaku. Jest to człowiek dalekowzroczny, stroni od nieroztropnych aktywności, rozpatruje różne projekty posunięć oraz dąży ku sukcesowi mozolnie, aczkolwiek systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 07 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.