Koziorożyca, 06 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 06 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość kondycji psychicznej poniżej średniej, potrzebujesz mnóstwo samokontroli, by nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na zbytecznym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: bywało lepiej, zajmij się jakąś rutynową aktywnością.

miłość: nakieruj uwagę na swoje uczucia do bliskiej osoby, ponieważ możliwe, iż nadchodzi marny moment w związku.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalna kobieta koziorożec, która urodziła się dnia 6 stycznia, charakteryzuje się cierpliwością, często jest doskonałym wychowawcą, upór pozwala jej spostrzec związki nieuchwytne dla innych osób i radzi sobie w zawodzie wziętego opiekuna. To człowiek energiczny, denerwuje ją bezczynność i dobrze daje sobie radę ze stresującą działalnością. Częstokroć bywa skrupulatna, potyka się o niuanse i nie potrafi spojrzeć na problemy z szerszej perspektywy, dlatego niestety nie jest demonem szybkości podczas wynajdywania strategii. Często bywa apodyktyczna, działa niczym opryszek i przemawianie do jej rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, a więc jest unikana w swoim środowisku. Jest to jednostka zachowawcza, uwielbia mieć wyraziste stanowisko wobec wszelkich spraw, w swoich pociechach z największą satysfakcją dostrzegałaby własne kopie, zatem często uparcie trzyma się od dawna zdezaktualizowanych rozwiązań i strategii. Jest to osobnik wierny, jest niezmiernie serdeczna względem swojego współmałżonka, jest bardzo ceniona przez współtowarzyszy, jednak częstokroć w tej immanentnej życzliwości umie nie dopilnować osobistych interesów. Bywa formalna, kocha rozbudowany społeczny ceremoniał, często jest niezwykle taktowna, ale też trochę schematyczna w zachowaniu, a zatem nie jest lubianą duszą towarzystwa. Cechuje się zdyscyplinowaniem, potrafi mądrze wykorzystywać swoje siły, umie się adekwatnie mobilizować, jednak potrafi być nadmiernie oficjalna w zaskakujących okolicznościach.
Jest to człowiek rzetelny, zadanie jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, jej projekty nie kryją błędów, więc w długoterminowym kontekście na ogół prześciga postrzelonych przodowników. To osoba szykowna, podziwia chyże, rajdowe fury i w każdym swoim działaniu pracuje nad tym, by zdobywać maestrię, toteż ukontentowana jest jako posiadacz wielkiego majątku. Lubi zachowywać się powolnie, nie przepuszcza wysiłków na całkowicie zbędne kwestie, ponieważ decydująca jest dla niej praktyczna przydatność i usiłuje postępować według wyznaczonych scenariuszy. Znamionuje się męstwem, niezmiernie rzadko obawia się nietypowych wyzwań, bowiem umie zwalczyć własny lęk i okazuje spokój bez względu na warunki. Cechuje się zdecydowaniem, dąży do mety bez nieuzasadnionych rozterek, potrafi wydębić wykonanie zaordynowanych nakazów oraz nie pozwala się zbić z tropu. To jednostka przewidująca, to rozważny i odważny zarządca, dokładnie układa najbłahsze akcje i śpieszy ku sukcesowi mozolnie, lecz metodycznie. Jest to człowiek tolerancyjny, posiada niezwykle otwartą i wszechstronną umysłowość i sprawnie aktualizuje dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nieznanymi wcześniej doznaniami, zatem dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych ekstremistów pochłoniętych oznajmianiem najsłuszniejszych koncepcji. Jest to osoba subtelna, umie wybrnąć z zawikłanych i niebezpiecznych sytuacji, które przedstawiają sobą prawdziwą przeszkodę również dla obeznanych i twórczych polityków i zazwyczaj załamują pozostałych ludzi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 06 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.