Koziorożyca, 04 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 04 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w górnym regionie stanów niskich, będzie ci potrzene mnóstwo hartu ducha, by działać możliwie sensownie.

zdrowie: to pora stosunkowo satysfakcjonującej wydolności, nie obawiaj się zmagać się o kolejne dni.

miłość: pała w tobie żar miłości, zaangażowaniem swojej pracy, możesz tworzyć kontruktywne relacje.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Astrologiczna pani koziorożec urodzona dnia 4 stycznia znamionuje się lojalnością, jest odpowiedzialnym i słownym podwładnym, wierność w rodzinie jest dla niej sprawą oczywistą, aczkolwiek jej naturalna prawość potrafi powodować wybuchy awersji. Często bywa skrupulatna, rozdrabnia się na drobiazgi i trwoni skutkiem tego życie, dlatego niestety mnożenie zastrzeżeń częstokroć uznaje za ważniejsze od wynajdywania rozwiązań. Często bywa formalna, jest podobna do bolidu bez hamulców, zdaje się być trwale unieruchomiona w niezmiennej technice działania, a więc jest to optymalny koordynator. Jest to jednostka konserwatywna, nie lubi nawet drobnych ekstrawagancji i przemian, w swoich dzieciach z największą satysfakcją postrzegałaby własne repliki, a zatem częstokroć niezmiennie upiera się przy już dawno przestarzałych strategiach i procedurach. To osobnik energiczny, ubóstwia żyć w nieustannym biegu, nie umie wytrzymać w bezruchu i jest bardzo wydajna w pracy. Bywa autokratyczna, nie cierpi osądzania swoich decyzji i czyjś opór nie posiada dla niej znaczenia, toteż potrafi prowokować rebelie pomiędzy swoimi podkomendnymi. Charakteryzuje się cierpliwością, w liceum często uzyskuje doskonałe oceny, umie być wspaniałomyślnym i empatycznym kolegą i potrafi zdobyć mistrzostwo w dziedzinach narzucających konieczność długiego treningu. Jest to osoba konsekwentna, mozoli się bez bezsensownych zrywów, umie się właściwie mobilizować, jednak marnie znosi gwałtownie zmieniające się sytuacje.
Cechuje się odwagą, niezwykle rzadko obawia się nieznanych trudności, albowiem potrafi przezwyciężyć własny przestrach i dowolne kłopoty zwykle nie zatrważają jej. To człowiek rzetelny, zlecenie jest dla niej rzeczą niepodważalną, pracuje według skrupulatnie dopracowanego planu, więc w długofalowej perspektywie zazwyczaj przegania postrzelonych aktywistów. Charakteryzuje się kompromisowością, dysponuje niezmiernie wścibskim i wieloaspektowym umysłem i raduje ją różność otoczenia i wspólników, zatem nie aprobuje u partnerów wyłącznie braku poszanowania innych. Jest to jednostka kulturalna, umie wykaraskać się z uciążliwych i groźnych okoliczności, które nastręczają obowiązek stosowania zmyślnych i po wielokroć dość zawiłych argumentów i siłujące się z nimi osoby na ogół łatwo popychają do poddania się. To osobnik szykowny, gustuje w zwinnych, wyczynowych samochodach i jej towarzyskie zasady są zawsze perfekcyjne, dlatego częstokroć uznaje się za jurora właściwego gustu. Cechuje się rozwagą, to rozważny i ambitny dowódca, rozpatruje najrozmaitsze harmonogramy wydarzeń oraz nie pokłada ufności w koncepcjach stworzonych w pośpiechu. Znamionuje się powolnością, nie marnuje zasobów na najzwyczajniej zbędne kwestie, bo troszczy się tylko o autentycznie praktyczne sprawy i stara się funkcjonować podług obranych projektów. Charakteryzuje się stanowczością, zrozumiale i starannie komunikuje swoje pragnienia, potrafi wydębić zrealizowanie zarządzonych rozkazów oraz nie unika inicjowania utarczek.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 04 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.