Koziorożyca, 20 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 20 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w górnym rejonie stanów niskich, będzie ci potrzene dużo hartu ducha, by mimo to funcjonować możliwie rozsądnie.

zdrowie: przestrzegam, iż twoja witalność jest dalece mizerna, dołóż starań, by trzymać daleko od niepotrzebnej harówki.

miłość: goreje w tobie żar zmysłowości, jeżeli choćby zamarzysz sobie, możesz otrzymać wszystko.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Pani koziorożec, która przyszła na świat dnia 20 stycznia, częstokroć bywa dominująca, nie cierpi krytykowania swoich koncepcji i nie lęka się oceny swojego postępowania, toteż często przeistacza się w osamotnionego i unikanego władcę. Bywa człowiekiem formalnym, pragnie mieć gotową replikę na dowolną dającą się pomyśleć zaczepkę, jest raczej konwencjonalna pomimo tego że zawsze także niezmiernie uprzejma, zatem nie jest lubianą duszą towarzystwa. Jest to osobnik wierny, potrafi być autentycznym towarzyszem dostępnym w zmartwieniach, próbuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, jednakże jej immanentna praworządność umie owocować erupcjami antypatii. To osoba konserwatywna, uznaje przemiany za strategię niszczenia porządnych mechanizmów, na wszelką zmianę popatruje bez entuzjazmu i z obawami, a więc częstokroć gubi się w dzisiejszym, otoczeniu. Jest to jednostka wytrwała, potrafi urzeczywistnić zadania bardzo odstręczające dla pozostałych ludzi, w ogólniau często zdobywa fenomenalne wyniki i umie uważnie słuchać ludzkich opowieści. To osobnik metodyczny, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi środkami, kłopoty nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak częstokroć brakuje jej pomysłowości koniecznej w nagłych okolicznościach. Bywa skrupulatna, chce opanować najbłahsze detale poznawanego zagadnienia i nie widzi struktury zza drobiazgów, dlatego niestety potrafi zakopać się na cały dzień w robocie. Jest to osoba przedsiębiorcza, podejmuje się równolegle rozmaitych spraw i aktywizuje wspólników swoim nieokiełznanym wigorem.
Jest to jednostka dalekowzroczna, to przezorny i posiadający duże aspiracje planista, cierpliwie ogląda posiadane ekstrapolacje i statystyki oraz prze ku dostatkowi z wolna, aczkolwiek metodycznie. To osobnik dzielny, niezwykle rzadko boi się zaskakujących przeszkód, bowiem rewelacyjnie daje sobie radę ze stresem i wydaje się innym ludziom nieugiętą opoką. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, jest niezmiernie cierpliwa i zorganizowana, jej plany nie kryją usterek, a zatem pomimo zwodniczej flegmatyczności przeważnie realizuje swoje pomysły. Lubi zachowywać się stanowczo, we wdrażaniu własnych celów umie być bardzo konsekwentna, chwilami nawet agresywna, nie czuje oporu przed demolowaniem dotychczasowego porządku oraz nie pozwala się skonfundować. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie interesuje się pozorami, gdyż najbardziej ceni użyteczność i w każdym wypadku usiłuje sporządzać długookresowe przewidywania. Znamionuje się tolerancyjnością, nie denerwują cudze zainteresowania i jednostek różnych i niespotykanych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, więc podejmuje próby, by unikać narwanych maniaków zaaferowanych oznajmianiem najdoskonalszych idei. To osoba taktowna, daje radę wypatrzyć wydajne rozstrzygnięcia komplikacji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalne wyzwanie także dla obeznanych i przebiegłych dyplomatów i okażą niemożliwe dla jej licznych prekursorów. To człowiek wysublimowany, gustuje w szybkich, wyścigowych wozach i jej publiczne zwyczaje są zawsze bezbłędne, zatem mnogość kapitału niezwykle udogadnia jej wiedzenie bytu korespondującego z jej naturą.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 20 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.