Koziorożyca, 02 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 02 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek niewyróżniający się niczym niezwykłym, dołóz starań, aby go jakimś sposobem ożywić, nie pozwól aby kaprysy gwiazd zburzyły twoje zamysły.

zdrowie: to czas dosyć niezgorszej wydajności, nie obawiaj się udowodnić światu, na co cię stać.

miłość: nuda w związku, postaraj się zadziwić na tym polu najbliższą osobę.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalna pani koziorożec, która urodziła się w dniu 2 stycznia, bywa konwencjonalna, jej postępowanie jest często stereotypowe, wydaje się być trwale uwięziona w nieodmiennym sposobie działania, więc optymalne rezultaty uzyskuje w ścisłych zagadnieniach wyzutych z efekciarskich ozdobników. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, z największą satysfakcją pracuje zawsze analogicznie jak przedtem, na każdą zmianę patrzy zawistnie i nieufnie, dlatego częstokroć gubi się we współczesnej, rzeczywistości. Bywa osobą pedantyczną, postrzega budowlę jako potężny zestaw detali i nie potrafi spojrzeć na sytuacje w szerszym kontekście, dlatego niestety powielanie wątpliwości często uznaje za istotniejsze od szukania rozwiązań. Jest to człowiek konsekwentny, umie umiejętnie zarządzać swoimi siłami, kłopoty nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak czasem zanadto przyzwyczaja się do już obmyślonych koncepcji. Jest to osobnik energiczny, płonie niezwykłym żarem i ożywia wspólników swoim bezgranicznym wigorem. To jednostka wytrwała, umie uważnie wysłuchiwać czyichś zwierzeń, potrafi zrealizować sprawy niezmiernie nieciekawe dla normalnych osób i w zamierzchłych epokach umiałaby być mnichem piszącym wiekowych kodeksach. Częstokroć bywa apodyktyczna, łaknie opanować całą kulę ziemską i nie boi się oceniania swojego stylu życia, toteż jest wyalienowana w swoim otoczeniu. Znamionuje się wiernością, potrafi być doskonałym kompanem lojalnym w zmartwieniach, lojalność w parze małżeńskiej jest dla niej rzeczą bezsporną, jednakże jej wrodzona prawość umie być powodem wybuchów niechęci.
Jest to człowiek kompromisowy, nie obawia się dziedzin oryginalnych i rozbieżnych od uprzednio opanowanych i ekscytuje ją różnorodność życia i kolegów, a zatem nie aprobuje u towarzyszy tylko niedostatku szacunku dla innych. Cechuje się słownością, to żywy przykład pioniera, jej pomysły nie zawierają dziur, zatem w długookresowej perspektywie zwykle przegania popędliwych aktywistów. Jest to osobnik przewidujący, próbuje nie reagować innstynktownie, bacznie ogląda istniejące ekstrapolacje i zapisy oraz nie polega na konceptach wykonanych na kolanie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, zrozumiale i precyzyjnie uzewnętrznia swoje potrzeby, nie doznaje awersji przed demolowaniem dotychczasowego ładu i nie pozwala się skonfundować. To jednostka szykowna, gustuje w żwawych, terenowych wehikułach i w dowolnej swojej aktywności dokłada starań, by osiągać maestrię, a więc dostatek forsy niezwykle ułatwia jej wiedzenie żywota korelującego z jej usposobieniem. Charakteryzuje się powolnością, trudno ją ogłupić wykwintnymi sloganami, albowiem stara się wyłącznie o autentycznie pożyteczne sprawy i usiłuje działać wedle wyznaczonych harmonogramów. Jest to osoba odważna, bardzo rzadko boi się nietypowych wyzwań, gdyż pracuje nad tym, by zazwyczaj nie lękać się z wyprzedzeniem i pragnie żyć dynamicznie. Jest to osobnik grzeczny, daje radę wypatrzyć efektywne obejścia problemów, które nastręczają przymus zastosowania sprytnych i w wielu przypadkach dosyć zawiłych wywodów i na ogół przygnębiają innych ludzi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 02 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.