Koziorożyca, 19 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 19 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać wyjątkowe nastawienie, idź na całość.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć stosunkowo niezbyt rewelacyjnie, weź się do jakieś rutynowej pracy.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, ponieważ jest duża szansa, że wystąpią w tej dziedzinie niespodziewane trudności.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Astrologiczna pani koziorożec urodzona w dniu 19 stycznia bywa osobnikiem drobiazgowym, odbiera strukturę niczym potężny stos drobiazgów i nie widzi panoramy całokształtu, dlatego niestety potrafi ugrząźć na cały tydzień w robocie. Znamionuje się metodycznością, mozoli się bez nieskutecznych zrywów, umie się należycie mobilizować, jednak słabo radzi sobie z błyskawicznie przeobrażającymi się warunkami. To jednostka przebojowa, jest niezwykle efektywna w pracy i odpoczywa czynnie. To człowiek zachowawczy, najbardziej ochoczo działa w każdym wypadku analogicznie jak przedtem, na każdą ciekawostkę popatruje wrogo i ostrożnie, więc często uparcie upiera się przy już dawno wycofanych z użycia rozwiązaniach i procedurach. Jest to osoba wytrwała, częstokroć jest idealnym mentorem, wytrwałość dopomaga jej spostrzec związki niezauważalne dla pozostałych ludzi i często raduje ją wędkarstwo. Jest to osobnik oficjalny, wygląda jak samochód bez resorów, jest dosyć sztywna pomimo tego że zawsze także bardzo układna, a więc perfekcyjne rezultaty uzyskuje w technologicznych dziedzinach wiedzy wypranych z kuglarskich błyskotek. To jednostka lojalna, jest zacnym i rzetelnym pracownikiem, stara się zachowywać się stosownie do swoich przekonań, lecz jej wrodzona prawość potrafi rodzić paroksyzmy antypatii. Jest to człowiek dominujący, jest prawdziwym ucieleśnieniem policjanta i uważa za niebezpieczeństwo osoby nieaprobujące jej punktu widzenia, a zatem jest wyobcowana w swoim środowisku.
To jednostka grzeczna, daje radę wyszukać wydajne rozstrzygnięcia komplikacji, które potrzebują ogromnej porcji dyplomatycznej subtelności i z reguły przerastają innych ludzi. To jednostka odważna, umie zrealizować zadania nierealne dla pozostałych ludzi, gdyż potrafi pokonać własny przestrach i przejawia opanowanie nie zważając na okoliczności. To osobnik wysublimowany, ceni niezwykłe trunki i dania i pragnie prowadzić się ze szlachecką wytwornością, toteż uszczęśliwiona jest jako właściciel wielkiej fortuny. Jest to osoba tolerancyjna, dysponuje niezmiernie otwartym i wszechstronnym umysłem i cieszy ją urozmaicenie rzeczywistości i wspólników, zatem bywa aktywistą prospołecznym ubiegającym się o swobodę ludzi represjonowanych. Cechuje się powolnością, nie zwraca uwagi na fasady, bowiem wartość ma dla niej przede wszystkim realny zysk i w osobistych wyborach w każdym wypadku opiera się na beznamiętnych obliczeniach. To osobnik odpowiedzialny, jest niezwykle cierpliwa i metodyczna, jej koncepcje nie kryją skaz, a zatem w długookresowym podejściu zwykle prześciga impulsywnych pionierów. Charakteryzuje się rozwagą, to rozważny i ambitny planista, cierpliwie przegląda dostępne dane statystyczne i predykcje oraz dąży ku dostatkowi z namysłem, ale metodycznie. Znamionuje się stanowczością, wyśmienicie zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, z zapałem wdraża w czyn potężne modernizacje i przełomy oraz nie rezygnuje z realizacji dalekosiężnych planów dla doraźnej i pozornej ulgi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 19 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.