Koziorożyca, 18 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 18 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia wzlatuje pod niebo, idź na całość.

zdrowie: ostrzegam, że dzisiejszego dnia twoja wydolność jest dalece fatalna, to jest niewskazany czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: twój temperament znajduje się na wysokim poziomie, twoje marzenia teraz mogą się spełnić.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Kobieta koziorożec urodzona w dniu 18 stycznia znamionuje się lojalnością, partnerzy są dla niej bardzo istotni, do związków podchodzi niezwykle poważnie, aczkolwiek czasami w swojej uczciwości dochodzi aż do braku powagi. Jest to osoba metodyczna, potrafi dowieść swoje projekty do szczęśliwego ukończenia, przeciwności nie umieją łatwo jej zrazić, jednak niejednokrotnie przesadnie upiera się przy poprzednio stworzonych koncepcjach. Często bywa konwencjonalna, pragnie dysponować kompletną ripostą na dowolną możliwą kwestię, ekscentryczność to dla niej prawie inne określenie złej postawy, więc nie jest uznanym społecznikiem. Jest to człowiek dominujący, pragnie opanować cały świat i częstokroć nie zdaje sobie sprawy ze społecznego postrzegania swojej persony, a więc źle radzi sobie w trakcie kolektywnych działań. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, nie lubi najmniejszych wymyślności i innowacji, w swoich dzieciach z największą satysfakcją widziałaby własne kopie, dlatego często z uporem trzyma się już dawno anachronicznych strategii i rozwiązań. Jest to osobnik przebojowy, promieniuje wewnętrznym ogniem, nie lęka się wysiłku i przeszkody pokonuje z marszu. To człowiek skrupulatny, zwraca uwagę na mało ważne detale i częstokroć nie potrafi dojrzeć meritum problemu, dlatego niestety nie jest narwańcem podczas wyszukiwania strategii. To osoba wytrwała, umie umiejętnie wyczekiwać na odpowiednią chwilę, potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym kumplem i sprawdza się w roli wziętego przewodnika.
Charakteryzuje się siłą, wspaniale pojmuje swoje oczekiwania, z zapałem wdraża ogromne reformy i rewolucje oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to człowiek dzielny, umie urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bo pracuje nad tym, by nie myśleć o strachu i uwielbia żyć na wysokich obrotach. Jest to osobnik flegmatyczny, nie interesuje się fasadami, ponieważ szczególnie ceni ergonomię i w osobistych ocenach zawsze rządzi się chłodnymi rachunkami. To jednostka dalekowzroczna, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, bacznie bada dostępne antycypacje i dane statystyczne oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, ale konsekwentnie. Jest to osoba kompromisowa, potrafi kumplować z ludźmi o niesłychanie odmiennych przekonaniach i osobników niepodobnych i niespotykanych nie uznaje z góry za zagrożenie, toteż bywa aktywistą prospołecznym ubiegającym się o swobodę mniejszości. Cechuje się wyrafinowaniem, swoją siedzibę aranżuje z iście dostojną wyobraźnią i ubóstwia sprawować się z hrabiowską elegancją, zatem często uważa się za arbitra właściwego gustu. To jednostka kulturalna, nie obawia się brać się za arbitraż sporów, które tyczą się zagadnień niezmiernie skomplikowanych i ścierające się z nimi osoby zwykle szybko skłaniają do kapitulacji. Jest to osobnik rzetelny, swoje obowiązki odbiera serio, jej plany nie posiadają wad, a zatem mimo fałszywej powolności z reguły realizuje swoje pomysły.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 18 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.