Koziorożyca, 17 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 17 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden trywialny poranek, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego ducha, nie dopuść aby zrządzenia gwiazd zniszczyły twoje projekty.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiejszego dnia dopisuje, nie bój się zademonstrować światu, na co cię stać.

miłość: twój wdzięk rozkwita, twoje oczekiwania właśnie są w stanie się zrealizować.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Kobieta koziorożec, która urodziła się w dniu 17 stycznia, charakteryzuje się szczerością, potrafi być prawdziwym przyjacielem użytecznym w opałach, do związków odnosi się niezmiernie na serio, aczkolwiek często w tej spontanicznej uprzejmości umie nie zatroszczyć się o osobiste interesy. Jest to człowiek apodyktyczny, jest naturalną personifikacją żandarma i uznaje za zagrożenie osoby nieaprobujące jej opinii, więc częstokroć zmienia się w osamotnionego i wyalienowanego wodza. Jest to osobnik energiczny, pracuje jak maszyna, płonie wewnętrznym ogniem i pragnie stwarzać oryginalne rzeczy. To jednostka metodyczna, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, funkcjonuje w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak potrafi być nadto formalna w nieznanych sytuacjach. Często bywa skrupulatna, grzęźnie w detalach i nie umie popatrzeć na problemy z szerszej perspektywy, dlatego niestety potrafi ugrzęznąć na cały dzień w działaniu. To człowiek wytrwały, w dawnych wiekach umiałaby być zakonnikiem piszącym zdobionych księgach, potrafi przyswoić sobie mistrzostwo w zagadnieniach narzucających konieczność długiego przeszkolenia i umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym towarzyszem. To osoba konserwatywna, nie cierpi nawet drobnych przemian i ekstrawagancji, na wszelką innowację spogląda bez entuzjazmu i podejrzliwie, a zatem częstokroć czuje się zagubiona w dzisiejszym, otoczeniu. Jest to człowiek oficjalny, jej zachowanie jest często schematyczne, jest raczej konwencjonalna choć w każdym wypadku także bardzo kurtuazyjna, toteż jest to perfekcyjny mistrz ceremonii.
Jest to osobnik kompromisowy, nie lęka się dziedzin awangardowych i odmiennych od przedtem zgłębionych i problemowo aktualizuje dotychczasowe przekonania w zderzeniu z najnowszymi doświadczeniami, a więc nie toleruje u kolegów tylko nieposiadania wyrozumiałości. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do celu bez bezsensownych rozterek, potrafi wyegzekwować wykonanie wydanych dyspozycji oraz z radością przyjmuje wszelkie pozytywne reorganizacje w rzeczywistości. Jest to jednostka taktowna, umie wykaraskać się z zawiłych i niebezpiecznych okoliczności, które stanowią niezaprzeczalne wyzwanie również dla wytrawnych i zmyślnych polityków i przeważnie przygnębiają pozostałe osoby. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, gdyż zawsze rozważa spodziewane zyski i próbuje postępować podług wyznaczonych planów. Znamionuje się rozwagą, to ostrożny i ambitny planista, cierpliwie przepatruje istniejące bazy danych i predykcje oraz nie ufa pomysłom stworzonym niestarannie. To człowiek dzielny, nie przerażają jej jakiekolwiek trudności, bowiem doskonale radzi sobie w skomplikowanych warunkach i utrzymuje spokój bez względu na okoliczności. To osoba szykowna, para się zbytkownymi przyjemnościami i ubóstwia prowadzić się z hrabiowską wykwintnością, zatem dostatek kapitału niezwykle udogadnia jej realizowanie bytu będącego w zgodzie z jej temperamentem. To osobnik odpowiedzialny, zadanie jest dla niej sprawą świętą, działa według skrupulatnie wypracowanego harmonogramu, więc w długotrwałym podejściu zwykle wyprzedza impulsywnych aktywistów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 17 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.