Koziorożyca, 15 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 15 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój będzie raczej marny, postaraj się zafundować sobie jakąś rozrywkę.

zdrowie: z przykrością wypada donieść, że twoja wydajność jest nader fatalna, dołóż starań, by wystrzegać się niepotrzebnej roboty.

miłość: nakieruj uwagę na swoje relacje, ponieważ możliwe, że nastąpią w tej dziedzinie pewne zawirowania.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Astrologiczna kobieta koziorożec urodzona dnia 15 stycznia to osobnik pedantyczny, dowolną rzecz potrafi roztrząsać na wskroś i nie widzi ogółu zza niuansów, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć bezzwłocznych i odpowiednich do warunków aktywności. To jednostka lojalna, umie być prawdziwym kolegą przydatnym w zgryzotach, jest niezmiernie poważana przez kompanów, jednakże niejednokrotnie w swoim oddaniu sięga aż do pompatyczności. Jest to osoba metodyczna, ukazuje uporządkowanie i determinację, trudności nie potrafią prędko jej zrazić, jednak niekiedy nadto przywiązuje się do już wymyślonych koncepcji. Często bywa apodyktyczna, jest naturalnym wcieleniem policjanta i zwracanie się do jej rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, więc umie prowokować rebelie pośród swoich podwładnych. Jest to człowiek przedsiębiorczy, otwiera równocześnie rozliczne zadania, wyzwania przezwycięża szturmem i emanuje niesamowitym żarem. Jest to osobnik zachowawczy, stroni od nawet drobnych innowacji i wymyślności, jest przekonana o niezmiennej prawdziwości poprzednio wykształconych opinii, a zatem często z uporem upiera się przy dawno już zdezaktualizowanych rozwiązaniach i strategiach. To jednostka cierpliwa, potrafi zrealizować sprawy bardzo odpychające dla innych osób, częstokroć bawi ją łowienie ryb i umie uważnie zagłębiać się w cudze gawędy. Bywa sztywna, lubi rozbudowaną społeczną etykietę, jako przedstawiciel zbiorowości jest często godna zaufania, chociaż przy tym niezbyt bystra, zatem nie jest wziętym aktywistą.
To człowiek kompromisowy, potrafi przyjaźnić się z jednostkami o wielce różniących się poglądach i łatwo modyfikuje istniejące przekonania w kontakcie z najnowszymi obserwacjami, a więc dokłada starań, by wystrzegać się postrzelonych maniaków zaaferowanych głoszeniem jedynie słusznych dogmatów. To osoba kulturalna, można jej zlecić realizowanie śmiałych zleceń, które wymagają potężnej dawki dyplomatycznej powściągliwości i na ogół doprowadzają do rozpaczy pozostałych ludzi. To osobnik odważny, niezwykle rzadko obawia się zaskakujących przeszkód, bowiem bardzo dobrze znosi napięcie i okazuje wielkie panowanie nad sobą. Cechuje się rzetelnością, jest niezmiernie uparta i konsekwentna, działa według skrupulatnie przygotowanego scenariusza, toteż pomimo złudnej ospałości z reguły urzeczywistnia swoje plany. To jednostka wysublimowana, lubuje się w zwinnych, terenowych gablotach i jej publiczne zwyczaje są w każdym wypadku perfekcyjne, dlatego mnogość kapitału bardzo udogadnia jej wiedzenie bytu współgrającego z jej usposobieniem. Charakteryzuje się powolnością, nie marnuje prac na zwyczajnie nieuzasadnione kwestie, bo wartość ma dla niej głównie praktyczna użyteczność i wszelki produkt musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Jest to człowiek przezorny, podejmuje próby, by nie reagować intuicyjnie, rozważa rozmaite harmonogramy działań oraz nie polega na projektach wykonanych niestarannie. Znamionuje się siłą, zmierza do finału bez bezsensownych rozterek, jeśli sytuacja tego wymaga, zdecydowanie i rzetelnie argumentuje swoje osądy i nie pozwala się zbić z tropu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 15 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.