Koziorożyca, 14 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 14 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać wyjątkowe samopoczucie, idź na całość.

zdrowie: twoja sprawność jest dość niezadowalająca, dbaj o siebie oraz nie angażuj w rozbudowane przedsięwzięcia.

miłość: prawdopodobnie swoją miłość uważasz za coś zbytnio opatrzonego, osiągnięcie spełnienia nakazuje tutaj niebagatelnego wkładu.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożyca, która urodziła się w dniu 14 stycznia, bywa władcza, nie cierpi krytykowania swoich koncepcji i nie boi się oceniania swojego stylu życia, więc potrafi prowokować bunty pomiędzy swoimi podkomendnymi. Bywa oficjalna, jest podobna do bolidu bez hamulców, jako element wspólnoty jest częstokroć solidna, pomimo tego że przy tym niezbyt lotna, a zatem nie jest wziętym społecznikiem. Cechuje się wytrwałością, często jest kapitalnym opiekunem, upór pozwala jej zobaczyć związki niewidoczne dla pozostałych ludzi i częstokroć bawi ją wędkarstwo. Jest to osobnik konsekwentny, wykazuje nieustępliwość i siłę charakteru, postępuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak źle znosi dynamicznie przeobrażające się okoliczności. Jest to osoba przebojowa, dysponuje nieograniczonymi zapasami energii, pracuje niby traktor i nie stroni od wysiłku. To jednostka zachowawcza, lubi mieć określone stanowisko w stosunku do wszelkich kwestii, w swoich dzieciach z największą satysfakcją widziałaby własne repliki, toteż często wchodzi w gwałtowne spory z własnymi pociechami. Bywa pedantyczna, grzęźnie w szczegółach i nie umie spojrzeć na sytuacje z dystansu, dlatego niestety naukowe rozważania potrafią być dla niej ważniejsze niż faktyczne wynajdywanie rozwiązania. Znamionuje się wiernością, umie być prawdziwym kompanem lojalnym w opałach, oddanie w małżeństwie jest dla niej sprawą nie budzącą wątpliwości, ale jej wrodzony legalizm potrafi być powodem paroksyzmów awersji.
Jest to człowiek rzetelny, zupełnie nie opóźnia zadań do zrealizowania, zachowuje jednolity, jednakże efektywny rytm aktywności, zatem warto doszkalać się od niej pragmatyczności oraz sprawności. Charakteryzuje się odwagą, umie urzeczywistnić sprawy nierealne dla innych ludzi, albowiem stara się nie zastanawiać się nad strachem i jawi się pozostałym ludziom nieporuszoną kolumną. To osoba grzeczna, można jej powierzyć realizowanie ryzykanckich operacji, które wymagają przymusu stosowania twórczych i w szeregu przypadków bardzo karkołomnych uzasadnień i zazwyczaj załamują innych ludzi. To jednostka stanowcza, konkretnie i dokładnie wyraża swoje potrzeby, ochoczo wdraża ogromne rewolucje i przemiany oraz nie obawia się wszczynania zwad. Jest to osoba kompromisowa, posiada niezwykle ciekawską i wieloaspektową umysłowość i bez problemu aktualizuje dotychczasowe przekonania w konfrontacji z nowymi doznaniami, a więc dokłada starań, by wystrzegać się postrzelonych pomyleńców pochłoniętych wygłaszaniem najwspanialszych ideologii. Cechuje się powolnością, nie osądza tylko po wyglądzie, ponieważ troszczy się jedynie o naprawdę praktyczne rzeczy i w osobistych wyborach w każdym wypadku rządzi się wyrachowanymi rachunkami. Charakteryzuje się szykownością, oddaje się wyrafinowanym uciechom i ubóstwia sprawować się z wielkopańską wykwintnością, więc obfitość forsy niezmiernie udogadnia jej prowadzenie żywota będącego w zgodzie z jej naturą. Znamionuje się przezornością, unika nieprzemyślanych działań, buduje roztropne plany oraz prze ku dostatkowi pomału, aczkolwiek systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 14 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.