Koziorożyca, 13 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 13 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość samopoczucia poniżej normy, będzie ci niezbędne mnóstwo siły woli, żeby nie zmitrężyć całego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć niespecjalnie, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: twój temperament kwitnie, sięgnij po sprawy których pragniesz.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Astrologiczna kobieta koziorożec urodzona dnia 13 stycznia jest to osoba drobiazgowa, interesuje się niezbyt istotnymi drobiazgami i traci obraz ogółu, dlatego niestety multiplikację pytań często uznaje za istotniejszą od wyszukiwania rozwiązań. Jest to jednostka przedsiębiorcza, nie potrafi usiedzieć na miejscu, jest bardzo produktywna w działaniu i doskonale daje sobie radę z nerwową harówką. Częstokroć bywa sztywna, przypomina bolid bez resorów, często jest pełna ogłady, jednakże także trochę stereotypowa w funkcjonowaniu, toteż nie jest uznanym aktywistą. Charakteryzuje się wiernością, jest niezwykle ciepła względem swojej drugiej połowy, do małżeństw odnosi się niezmiernie serio, aczkolwiek częstokroć w tej naturalnej kurtuazji umie nie zaspokoić osobistych interesów. To osobnik tradycjonalistyczny, uważa reformy za metodę zepsucia porządnych mechanizmów, jest przekonana o nieodmiennej słuszności wcześniej wytworzonych stanowisk, a zatem często czuje się zagubiona w dzisiejszej, rzeczywistości. To człowiek autokratyczny, jest rzeczywistą inkarnacją kaprala i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jej opinii, zatem źle spełnia się podczas grupowych zajęć. Cechuje się cierpliwością, nieustępliwość pozwala jej dojrzeć współzależności niewidoczne dla normalnych ludzi, częstokroć jest świetnym opiekunem i na uczelni często zdobywa bardzo dobre wyniki. To osoba zorganizowana, ukazuje uporządkowanie i upór, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak umie być nadto oficjalna w nieznanych sytuacjach.
Jest to jednostka śmiała, niezwykle rzadko jest zaniepokojona nietypowymi wyzwaniami, albowiem rewelacyjnie wytrzymuje niepokój i wszelkie kłopoty z reguły nie trwożą jej. Jest to osobnik grzeczny, można jej zlecić realizowanie ryzykownych operacji, które wymagają potężnej porcji taktownego taktu i zazwyczaj załamują pozostałych ludzi. To osoba przewidująca, dokłada starań, by nie zachowywać się intuicyjnie, kreuje przemyślane plany oraz prze ku dostatkowi z wolna, ale konsekwentnie. To jednostka kompromisowa, ma niezmiernie baczną i wszechstronną psychikę i bawi ją rozmaitość otoczenia i współpracowników, a więc bywa działaczem społecznym dopominającym się o swobodę ludzi wykluczonych. Jest to osobnik powolny, nie szacuje wyłącznie po wyglądzie, ponieważ zawsze bierze pod uwagę pożądane zyski i we własnych postanowieniach w każdym wypadku rządzi się zimnymi kalkulacjami. Znamionuje się sumiennością, to ucieleśniony wzorzec tytana pracy, utrzymuje jednolite, lecz skuteczne tempo działalności, więc powinno się uczyć się od niej ergonomiczności oraz sprawności. Jest to człowiek szykowny, oddaje się wyszukanym przyjemnościom i w każdej swojej aktywności pracuje nad tym, by osiągać mistrzostwo, dlatego częstokroć uważa się za arbitra właściwego gustu. Lubi zachowywać się stanowczo, zrozumiale i starannie komunikuje swoje pragnienia, entuzjastycznie wprowadza w życie ogromne udoskonalenia i rewolucje oraz nie obawia się inicjowania zwad.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 13 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.