Koziorożyca, 12 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 12 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość nastroju poniżej średniej, potrzebujesz dużo siły woli, by mimo to pracować w miarę rozsądnie.

zdrowie: twoja sprawność jest dosyć marna, dbaj o siebie i nie bierz się za czasochłonne akcje.

miłość: prawdopodobnie swoją miłość widzisz jako coś nadmiernie opatrzonego, uzyskanie zadowolenia wymaga w tej kwestii niebagatelnego wkładu.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalna kobieta koziorożec urodzona dnia 12 stycznia to jednostka konwencjonalna, chce dysponować przygotowaną odpowiedzią na dowolną możliwą kwestię, częstokroć jest pełna ogłady, lecz także odrobinę schematyczna w funkcjonowaniu, zatem nie bywa uznanym aktywistą. Jest to osobnik zachowawczy, ubóstwia posiadać wyrazisty punkt widzenia względem wszelkich rzeczy, w swoich pociechach z największą satysfakcją postrzegałaby własne odbicia, więc często toczy gwałtowne konflikty z własnymi dziećmi. Bywa osobą skrupulatną, jakąkolwiek sprawę umie roztrząsać niezmiernie drobiazgowo i trwoni w konsekwencji dzień za dniem, dlatego niestety potrafi utknąć na cały dzień w pracy. To człowiek zdyscyplinowany, wykazuje zdyscyplinowanie i determinację, umie się prawidłowo mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Jest to jednostka przebojowa, odpoczywa dynamicznie i inspiruje współpracowników swoim nieposkromionym entuzjazmem. Jest to osoba cierpliwa, potrafi cierpliwie wyczekiwać na sposobny moment, często jest wyśmienitym nauczycielem i w ogólniau częstokroć osiąga wybitne noty. Jest to osobnik władczy, nie znosi osądzania swoich decyzji i postrzega jako niebezpieczeństwo ludzi nieaprobujących jej stanowiska, a zatem często zmienia się w samotnego i wyobcowanego despotę. To jednostka wierna, jest niezwykle dbała dla własnego małżonka, do związków odnosi się niezmiernie poważnie, jednakże częstokroć w tej naturalnej życzliwości umie zapomnieć osobiste interesy.
Jest to osoba rzetelna, w żadnym razie nie przeciąga zadań do wykonania, utrzymuje jednolite, ale skuteczne tempo działalności, toteż mimo fałszywej opieszałości na ogół wciela w życie swoje koncepcje. Cechuje się powolnością, ciężko ją oszukać ładnymi zdaniami, bo stara się jedynie o autentycznie praktyczne rzeczy i próbuje funkcjonować wedle wyznaczonych grafików. To osobnik przezorny, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, z uwagą analizuje dostępne informacje i predykcje oraz nie darzy zaufaniem konceptów wykonanych niestarannie. To człowiek nieustraszony, nie zatrważają jej żadne problemy, bowiem wspaniale radzi sobie ze stresem i okazuje wielkie panowanie nad sobą. To jednostka kompromisowa, nie lęka się zagadnień oryginalnych i różniących się od przedtem zgłębionych i osobników odmiennych i egzotycznych nie uważa z góry za zagrożenie, a więc nie akceptuje u wspólników wyłącznie niedostatku szacunku dla innych. To człowiek kulturalny, potrafi wykaraskać się z powikłanych i groźnych okoliczności, które stanowią prawdziwe wyzwanie także dla kompetentnych i przebiegłych graczy politycznych i okażą nierealne dla jej licznych prekursorów. To jednostka stanowcza, wyraźnie i starannie uzewnętrznia swoje potrzeby, nie czuje niechęci przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie pozwala się skonfundować. To osoba szykowna, zajmuje się wyrafinowanymi zabawami i doznaje zamiłowania do przestawania z malarstwem, więc często jest postrzegana jako miejscowy dyktator mody.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 12 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.