Koziorożyca, 11 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 11 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej średniej, uzbrój się w mnóstwo opanowania, żeby pracować w miarę do rzeczy.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiaj dopisuje, udaj się pewnie przed siebie udowodnić innym, na co cię stać.

miłość: zapewne nadchodzi niewskazany dzień na widywanie partnerów, najrozsądniej pozostać w domu i zająć się ćwiczeniom.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Kobieta koziorożec urodzona dnia 11 stycznia to człowiek konsekwentny, konsekwentnie dąży do mety, pracuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego okolicznościach. Jest to jednostka wierna, jest bardzo dbała dla własnego współmałżonka, do związków małżeńskich podchodzi niezmiernie na serio, lecz częstokroć w tej przyrodzonej przyjazności umie zaniedbać osobiste interesy. To osoba energiczna, ma nieskończone rezerwy energii i ubóstwia konstruować nowe projekty. Charakteryzuje się cierpliwością, w zamierzchłych epokach potrafiłaby być benedyktynem piszącym wiekowych księgach, wytrwałość w zmierzaniu do finału często pomaga jej uzyskać dostatek i umie być wielkodusznym i empatycznym przyjacielem. Jest to osobnik zachowawczy, z największym zapałem funkcjonuje zawsze w taki sam sposób jak przedtem, jest przeświadczona o niezmiennej prawdziwości uprzednio nabytych opinii, więc częstokroć zaczyna wybuchowe spory z własnymi dziećmi. Bywa apodyktyczna, uważa się za człowieka kompetentnego w dowolnej sprawie i przemawianie do jej rozwagi często nie sprawdza się, a więc potrafi prowokować bunty śród swoich podkomendnych. To jednostka formalna, jest podobna do pojazdu bez hamulców, wydaje się być na dobre zablokowana w nieodmiennej technice funkcjonowania, a zatem nie jest lubianą duszą towarzystwa. To osobnik skrupulatny, odbiera strukturę jako wielki zespół niuansów i gubi obraz ogółu, dlatego niestety częstokroć nie potrafi podjąć błyskawicznych i stosownych do warunków aktywności.
Jest to człowiek kulturalny, nie lęka się podejmować się arbitrażu zwad, które wymagają potężnej dawki taktownej powściągliwości i okażą niewykonalne dla jej mnogich poprzedników. To jednostka zdecydowana, zwykle działa szybko i żywiołowo, jeśli to konieczne, odważnie i merytorycznie argumentuje swoje oceny oraz radośnie przyjmuje wszelkie korzystne zmiany w rzeczywistości. To osoba kompromisowa, posiada niezwykle wścibską i wszechstronną psychikę i bez problemu uaktualnia dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi doznaniami, zatem dokłada starań, by wystrzegać się postrzelonych fanatyków zaaferowanych wygłaszaniem jedynie słusznych idei. Jest to człowiek dzielny, umie wykonać zadania nierealne dla innych ludzi, bowiem dąży do tego, by z reguły nie bać się przed czasem i uwielbia żyć energicznie. To osobnik szykowny, najchętniej ubiera się w najpopularniejsze aktualnie i stylowe stroje i jej towarzyskie zwyczaje są w każdym wypadku idealne, toteż uradowana jest jako posiadacz pokaźnego mienia. Cechuje się rzetelnością, jest niezmiernie nieustępliwa i zorganizowana, postępuje według skrupulatnie przygotowanego harmonogramu, dlatego w długoterminowym podejściu przeważnie prześciga narwanych pionierów. To człowiek powolny, nie zwraca uwagi na pozory, bo liczy się dla niej zwłaszcza rzeczywista funkcjonalność i zawsze zachowuje się celowo oraz przewidująco. To jednostka rozważna, stara się nie reagować intuicyjnie, rozpatruje rozmaite grafiki posunięć i nie darzy zaufaniem pomysłów utworzonych niestarannie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 11 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.