Koziorożyca, 10 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 10 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać niezłe podejście do życia, chwytaj życie za rogi, nie wiesz, kiedy będzie kolejny taki ranek.

zdrowie: samopoczucie Ci dziś dopisuje, idź w świat zademonstrować światu, co jesteś w stanie osiągnąć.

miłość: znudzenie w miłości, wypracowanie satysfakcji domaga się w tej dziedzinie większego wkładu.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Astrologiczna kobieta koziorożec, która przyszła na świat w dniu 10 stycznia, bywa apodyktyczna, zachowuje się niczym awanturnik i cudzy opór nie ma dla niej znaczenia, a więc często przeobraża się w osamotnionego i wyobcowanego despotę. Jest to osoba szczera, kompani są dla niej niezwykle cenni, stara się działać stosownie do swoich przekonań, aczkolwiek jej spontaniczna prawość umie być przyczyną przypływów antypatii. Bywa sztywna, uwielbia złożony towarzyski ceremoniał, improwizacja to dla niej prawie inne określenie błędnej postawy, więc doskonałe wyniki osiąga w technologicznych dziedzinach wypranych ze szpanerskich ozdób. To człowiek drobiazgowy, jakąkolwiek rzecz potrafi roztrząsać całymi dniami i nie umie spojrzeć na sprawy z szerszej perspektywy, dlatego niestety potrafi ugrzęznąć na cały miesiąc w pracy. To osobnik tradycjonalistyczny, uważa przemiany za technikę zepsucia sprawdzonych obiektów, w swoich pociechach najchętniej dostrzegałaby własne odbicia, toteż częstokroć gubi się w teraźniejszym, otoczeniu. To jednostka aktywna, denerwuje ją brak aktywności i promieniuje wewnętrznym światłem. To osobnik cierpliwy, umie wykonać zadania niezmiernie odstręczające dla pozostałych osób, na uczelni często uzyskuje dobre noty i umie wnikliwie zagłębiać się w czyjeś zwierzenia. Jest to jednostka zdyscyplinowana, potrafi mądrze zarządzać swoimi zasobami, pracuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak kiepsko wytrzymuje żywiołowo przeobrażające się warunki.
Lubi zachowywać się stanowczo, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń umie być bardzo metodyczna, nieraz na wskroś grubiańska, nie czuje obiekcji przed niszczeniem istniejącego ładu oraz radośnie podchodzi do wszelkich pomyślnych reform w rzeczywistości. Charakteryzuje się ostrożnością, to przewidujący i odważny przywódca, rozważa różnorodne harmonogramy posunięć i śpieszy ku bogactwu wolno, jednakże metodycznie. Jest to osobnik flegmatyczny, ciężko ją oszołomić pięknymi zdaniami, ponieważ dba tylko o naprawdę użyteczne rzeczy i każdy produkt musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Jest to człowiek słowny, zlecenie jest dla niej sprawą nienaruszalną, postępuje wedle dokładnie dopracowanego grafiku, a zatem pomimo zwodniczej powolności na ogół realizuje swoje plany. Znamionuje się kompromisowością, nie przeszkadzają odmienne gusty i cieszy ją urozmaicenie życia i wspólników, zatem podejmuje próby, by unikać postrzelonych maniaków pochłoniętych wygłaszaniem jedynie słusznych dogmatów. Jest to osoba wysublimowana, para się ekskluzywnymi zabawami i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by zdobywać maestrię, a więc wniebowzięta jest jako właściciel ogromnej fortuny. Cechuje się śmiałością, niezwykle rzadko boi się zaskakujących przeszkód, gdyż dobrze sprawdza się w niepewnych okolicznościach i jakiekolwiek problemy raczej nie przerażają jej. Jest to jednostka kulturalna, można jej polecić wykonywanie śmiałych misji, które wydają się nierealnymi a nawet szaleńczymi i ścierających się z nimi ludzi przeważnie łatwo popychają do kapitulacji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 10 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.