Koziorożyca, 01 stycznia ☆ Panie

Koziorożyca, 01 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać korzystne nastawienie, chwytaj życie za rogi, nie wiesz, kiedy spotkasz następny porównywalny okres.

zdrowie: przestrzegam, że twoja forma jest mocno kiepska, to nieodpowiedni czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: prawie na pewno przyszedł konflikt w relacji z partnerem, najrozsądniej przebywać w mieszkaniu i poświęcić się czytaniu.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalna kobieta koziorożec urodzona w dniu 1 stycznia jest to człowiek pedantyczny, zwraca uwagę na mało znaczące detale i traci w ten sposób rok po roku, dlatego niestety potrafi zatopić się na cały miesiąc w pracy. Jest to jednostka zachowawcza, uważa zmiany za sposób niszczenia dobrych rzeczy, na wszelką nowinkę popatruje zawistnie i podejrzliwie, a więc częstokroć wszczyna zapalczywe utarczki z własnymi pociechami. To osoba władcza, jest urodzoną personifikacją policjanta i ocenia jako zagrożenie ludzi nieakceptujących jej punktu widzenia, a zatem bywa wyobcowana w swoim otoczeniu. Charakteryzuje się metodycznością, umie mądrze dysponować swoimi zasobami, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak źle wytrzymuje żywiołowo zmieniające się okoliczności. Cechuje się lojalnością, koledzy są dla niej niezmiernie istotni, uczciwość w małżeństwie jest dla niej sprawą niepodważalną, aczkolwiek niekiedy w swoim zaangażowaniu dosięga aż do sztuczności. Jest to osobnik cierpliwy, często bawi ją wędkowanie, konsekwencja w zmierzaniu do finału częstokroć dopomaga jej uzyskać finansowy dobrobyt i umie być wyrozumiałym i wrażliwym kompanem. Często bywa konwencjonalna, wykazuje podobieństwo do wozu bez amortyzatorów, spontaniczność to dla niej nieomal inne określenie błędnej postawy, toteż jest to najlepszy koordynator. To jednostka aktywna, płonie wewnętrznym ogniem i trudności przezwycięża odważnie.
Znamionuje się odpowiedzialnością, swoje misje traktuje serio, działa wedle drobiazgowo dopracowanego grafiku, więc w długookresowym ujęciu z reguły przegania impulsywnych przodowników. Cechuje się siłą, na ogół pracuje bystro i energicznie, chętnie wdraża w czyn ogromne rewolucje i modernizacje oraz nie obawia się rozpoczynania sprzeczek. To osoba wysublimowana, lubi wyrafinowane potrawy i trunki i ubóstwia zachowywać się z wielkopańską dystynkcją, zatem częstokroć postrzega się za jurora odpowiedniej estetyki. Charakteryzuje się męstwem, niezwykle rzadko obawia się nietypowych przeszkód, bo potrafi zwalczyć własny lęk i uwielbia żyć na wysokich obrotach. Jest to człowiek subtelny, nie boi się zajmować się arbitrażem sporów, które odnoszą się do zagadnień bardzo trudnych i okażą niewykonalne dla jej mnogich prekursorów. To osobnik dalekowzroczny, usiłuje nie reagować intuicyjnie, analizuje różne plany wydarzeń oraz nie polega na koncepcjach napisanych w pośpiechu. Jest to osoba flegmatyczna, nie przepuszcza środków na kompletnie bezsensowne kwestie, gdyż troszczy się jedynie o autentycznie użyteczne rzeczy i próbuje postępować według obranych scenariuszy. Jest to jednostka tolerancyjna, ochoczo czerpie wiedzę o niekonwencjonalnych i porywających sprawach i problemowo modyfikuje dotychczasowe przekonania w kontakcie z nowopoznanymi spostrzeżeniami, toteż jest aktywistą dobroczynnym ubiegającym się o wolność osób nękanych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 01 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.