Koziorożyca, 31 grudnia ☆ Panie

Koziorożyca, 31 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać specjalnie korzystnego stanu psychicznego, postaraj się zrobić sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: stanowisz dziś wulkan energii, wyzyskaj ten fakt najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, ponieważ chyba wystąpią w tym obszarze niespodziewane trudności.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Astrologiczna kobieta koziorożec urodzona w dniu 31 grudnia to osobnik formalny, chce mieć gotową odpowiedź na dowolną potencjalną kwestię, często jest bardzo grzeczna, ale również trochę szablonowa w funkcjonowaniu, toteż nie bywa wziętą duszą towarzystwa. To człowiek lojalny, jest odpowiedzialnym i rzetelnym pracownikiem, do związków małżeńskich odnosi się niezwykle na serio, jednakże częstokroć w tej naturalnej kurtuazji umie zapomnieć własne interesy. To jednostka aktywna, wyzwania przezwycięża z marszu i ubóstwia funkcjonować w bezustannym ruchu. Bywa władcza, chce zawładnąć całą kulą ziemską i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jej opinii, a zatem jest niepopularna w swoim środowisku. Jest to osobnik zdyscyplinowany, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego finału, postępuje w sposób roztropny i sprawdzony, jednak momentami nadto przyzwyczaja się do już opracowanych projektów. Jest to człowiek drobiazgowy, potyka się o niuanse i nie dostrzega panoramy całości, dlatego niestety filozoficzne przemyślenia potrafią być dla niej istotniejsze niż faktyczne wyszukiwanie strategii. Charakteryzuje się wytrwałością, w minionych dniach umiałaby być skrybą notującym drogocennych zwojach, umie cierpliwie zagłębiać się w cudze gawędy i potrafi zrealizować sprawy niezmiernie nieciekawe dla normalnych osób. To jednostka konserwatywna, nie lubi nawet drobnych ekscentryzmów i zmian, jej wspólnicy muszą postrzegać sprawy identycznie jak ona, więc często czuje się nie na miejscu w dzisiejszym, otoczeniu.
To osobnik sumienny, jest bardzo cierpliwa i konsekwentna, pracuje wedle drobiazgowo wykonanego planu, zatem należy uczyć się od niej skuteczności oraz funkcjonalności. To człowiek rozważny, dokłada starań, by nie zachowywać się innstynktownie, bierze pod uwagę rozliczne harmonogramy działań i nie polega na pomysłach napisanych niestarannie. Jest to osoba śmiała, umie wykonać zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ dąży do tego, by nie myśleć o strachu i okazuje powściągliwość bez względu na okoliczności. Jest to jednostka kulturalna, potrafi wybrnąć z nieprzyjemnych i niebezpiecznych sytuacji, które dotyczą zagadnień niezwykle dyskretnych i okażą niemożliwe dla jej mnogich poprzedników. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem kluczowy jest dla niej realny pożytek i w osobistych rozstrzygnięciach zawsze opiera się na chłodnych kalkulacjach. Jest to człowiek zdecydowany, z reguły żyje szybko i dynamicznie, jeśli to konieczne, śmiało i merytorycznie uzasadnia swoje sądy oraz nie lęka się wszczynania kłótni. Znamionuje się tolerancyjnością, nie wadzą obce zainteresowania i osobników różnych i niekonwencjonalnych nie uważa z góry za zagrożenie, a więc nie akceptuje u kolegów jedynie niedoboru szacunku dla innych. Cechuje się wysublimowaniem, gustuje w prędkich, wyczynowych wehikułach i w każdej swojej aktywności pracuje nad tym, by uzyskiwać mistrzostwo, toteż obfitość gotówki niezmiernie ułatwia jej wiedzenie żywota korespondującego z jej usposobieniem.
polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 31 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.