Koziorożyca, 29 grudnia ☆ Panie

Koziorożyca, 29 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój stanie się dosyć lichy, wystrzegaj się by nie atakować innych.

zdrowie: zdarzały ci się przedtem bardziej energiczne dni, zajmij się jakąś typową pracą.

miłość: prawie na pewno nadchodzi kryzys w miłości, najbezpieczniej będzie przebywać w swoim lokum i oddawać się czytaniu.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalna kobieta koziorożec urodzona dnia 29 grudnia jest to jednostka lojalna, jest niezwykle kochająca dla swojego partnera, do związków odnosi się bardzo poważnie, lecz jej spontaniczna praworządność potrafi być powodem przypływów awersji. Jest to osobnik przebojowy, drażni ją brak zajęcia i posiada nieprzebrane pokłady energii. Często bywa drobiazgowa, zwraca uwagę na niezbyt ważne szczegóły i nie umie spojrzeć na problemy z dystansu, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć bezzwłocznych i odpowiednich do okoliczności działań. Często bywa dominująca, zachowuje się niby łobuz i ocenia jako zagrożenie ludzi niepotwierdzających jej stanowiska, a zatem jest nielubiana w swoim otoczeniu. Znamionuje się wytrwałością, w dawnych dniach umiałaby być skrybą notującym wiekowych tomach, umie wnikliwie wsłuchiwać się w ludzkie gawędy i cierpliwość pozwala jej dojrzeć zależności niewidoczne dla normalnych osób. To człowiek konwencjonalny, jej postępowanie jest częstokroć schematyczne, nieszablonowość to dla niej niemal pseudonim nieodpowiedniej postawy, zatem jest to perfekcyjny koordynator. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez nieskutecznych sprintów, potrafi się prawidłowo motywować, jednak chwilami przesadnie przywiązuje się do przedtem opracowanych planów. Jest to jednostka konserwatywna, z największą satysfakcją funkcjonuje zawsze w taki sam sposób jak uprzednio, jej koledzy mają obowiązek oceniać wszystko tak samo jak ona, a więc nie toleruje dookoła siebie jakichkolwiek rewolucjonistów.
To osoba dzielna, nie trwożą jej nijekie przeszkody, ponieważ rewelacyjnie sprawdza się w trudnych warunkach i ubóstwia działać na wysokich obrotach. Cechuje się siłą, w urzeczywistnieniu własnych celów umie być niezmiernie zorganizowana, nieraz całkiem drapieżna, jeśli to konieczne, nieustępliwie i rzeczowo udowadnia swoje opinie oraz nie daje się zbić z tropu. Charakteryzuje się tolerancyjnością, dysponuje bardzo wścibską i wszechstronną umysłowością i ekscytuje ją różnorakość rzeczywistości i współpracowników, toteż nie akceptuje u współtowarzyszy tylko niedostatku poszanowania innych. Jest to osobnik taktowny, daje radę wynaleźć produktywne rozwiązania kłopotów, które wymagają potężnej ilości kurtuazyjnego umiaru i zwykle przerastają pozostałych ludzi. Jest to osobnik słowny, to ucieleśniony przykład tytana pracy, utrzymuje jednolite, ale wydajne tempo działalności, więc w długofalowym ujęciu zazwyczaj przewyższa postrzelonych pionierów. Znamionuje się powolnością, nie trwoni wysiłków na całkowicie zbędne rzeczy, bo nadrzędna jest dla niej praktyczna przydatność i w każdym wypadku zachowuje się z rozmysłem oraz rozważnie. To osoba szykowna, gustuje w chyżych, wyczynowych furach i jej towarzyskie maniery są zawsze idealne, a zatem posiadanie forsy niezwykle udogadnia jej prowadzenie bytu korelującego z jej osobowością. To człowiek przewidujący, stroni od nierozważnych aktywności, bacznie ogląda posiadane dane statystyczne i ekstrapolacje oraz pędzi ku dostatkowi z wolna, aczkolwiek systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 29 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.