Koziorożyca, 28 grudnia ☆ Panie

Koziorożyca, 28 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie wznosi się do nieba, idź na całość.

zdrowie: twoja wydolność jest dosyć słaba, miej dla siebie wyrozumiałość oraz nie bierz się za rozległe przedsięwzięcia.

miłość: twój seksapil kwitnie, twoje oczekiwania teraz mają szansę się urzeczywistnić.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalna kobieta koziorożec urodzona dnia 28 grudnia to osobnik drobiazgowy, pragnie ogarnąć najsubtelniejsze niuanse analizowanej dziedziny i nie widzi całokształtu zza drobiazgów, dlatego niestety potrafi zatopić się na cały dzień w pracy. Jest to człowiek przebojowy, doskonale radzi sobie z niespokojną robotą i odpoczywa aktywnie. Jest to jednostka konsekwentna, konsekwentnie zmierza do finału, umie się adekwatnie inspirować, jednak niejednokrotnie zbytnio przywiązuje się do już obmyślonych pomysłów. Cechuje się lojalnością, przyjaciele są dla niej niezmiernie istotni, do związków małżeńskich podchodzi niezwykle na serio, jednakże jej immanentna praworządność potrafi owocować wybuchami antypatii. To osoba władcza, zachowuje się niczym zabijaka i odwoływanie się do jej rozwagi częstokroć nie daje rezultatu, zatem jest wyobcowana w swoim otoczeniu. Jest to osobnik zachowawczy, uwielbia posiadać określony punkt widzenia odnośnie wszelkich rzeczy, w swoich pociechach z największą przyjemnością dostrzegałaby własne kopie, więc nie akceptuje dookoła siebie jakichkolwiek innowatorów. To człowiek oficjalny, ubóstwia wymyślną publiczną etykietę, często jest bardzo grzeczna, aczkolwiek także trochę szablonowa w działaniu, toteż nie bywa wziętym społecznikiem. To osobnik cierpliwy, umie być wspaniałomyślnym i empatycznym kolegą, w dawnych czasach potrafiłaby być benedyktynem piszącym wiekowych kodeksach i umie zrealizować zadania niezwykle odstręczające dla normalnych osób.
To jednostka sumienna, zlecenie jest dla niej sprawą niekwestionowaną, utrzymuje jednostajne, ale efektywne tempo działalności, a więc pomimo iluzorycznej ociężałości zazwyczaj urzeczywistnia swoje projekty. To człowiek kompromisowy, nie obawia się zagadnień nowatorskich i odmiennych od uprzednio zgłębionych i ekscytuje ją zróżnicowanie życia i wspólników, a zatem nie aprobuje u znajomych wyłącznie nieposiadania tolerancji. Jest to osobnik powolny, nie trwoni środków na zwyczajnie niepotrzebne kwestie, bowiem liczy się dla niej głównie praktyczna funkcjonalność i usiłuje funkcjonować podług ustalonych scenariuszy. Jest to osoba kulturalna, nie lęka się brać się za arbitraż zwad, które dotyczą dziedzin niezmiernie trudnych i ścierających się z nimi ludzi na ogół prędko prowadzą do wycofania się. To osobnik silny, w realizowaniu własnych celów potrafi być niezwykle zdyscyplinowana, czasami całkiem brutalna, umie wymóc wykonanie zarządzonych instrukcji oraz nie pozwala się zbić z tropu. To jednostka ostrożna, stara się nie reagować bez zastanowienia, skrupulatnie organizuje najmniejsze posunięcia i nie polega na konceptach wykonanych na kolanie. To osoba śmiała, nie trwożą jej nijekie przeciwności, albowiem wspaniale sprawdza się w zawikłanych okolicznościach i objawia spokój nie zważając na warunki. To osobnik szykowny, oddaje się wyrafinowanym przyjemnościom i w każdej swojej aktywności dąży do tego, by uzyskiwać wirtuozostwo, dlatego ukontentowana jest jako posiadacz dużego majątku.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 28 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.