Koziorożyca, 27 grudnia ☆ Panie

Koziorożyca, 27 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu jakich wiele, dołóz starań, aby go jakoś ożywić, nie zezwól by ekscesy horoskopu zniweczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: przestrzegam, iż dzisiejszego dnia twoja forma jest nadzwyczaj słaba, to niewskazany dzień do ciężkiej pracy.

miłość: zapewne przyszedł dołek w miłości, najrozsądniej będzie spędzić czas w swoim lokum i oddać się bobby.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Kobieta koziorożec urodzona w dniu 27 grudnia to człowiek cierpliwy, radzi sobie w charakterze lubianego przewodnika, potrafi cierpliwie oczekiwać na sposobną chwilę i umie uważnie wsłuchiwać się w czyjeś historie. Jest to jednostka wierna, jest bardzo opiekuńcza w stosunku do swojego współmałżonka, ofiarność w małżeństwie jest dla niej rzeczą oczywistą, ale częstokroć w tej immanentnej uprzejmości potrafi nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. Bywa apodyktyczna, jest naturalną inkarnacją kaprala i przemawianie do jej rozwagi często nie daje rezultatu, toteż częstokroć napotyka cichy sprzeciw wobec swoich działań. Bywa konwencjonalna, lubuje się w złożonym społecznym ceremoniale, często jest bardzo grzeczna, jednak również nieco rutynowa w zachowaniu, a więc jest to najlepszy wodzirej. To osoba tradycjonalistyczna, lubi posiadać wyraziste stanowisko względem wszelkich kwestii, na każdą ciekawostkę spogląda niechętnie i nieufnie, a zatem częstokroć uporczywie obstaje przy od dawna przestarzałych strategiach i procedurach. Bywa osobnikiem pedantycznym, potyka się o niuanse i gubi obraz struktury, dlatego niestety naukowe przemyślenia potrafią być dla niej bardziej znaczące niż rzeczywiste wyszukiwanie rozwiązania. Jest to jednostka przebojowa, pragnie funkcjonować w permanentnym biegu, przeszkody przezwycięża z marszu i otwiera równolegle najrozmaitsze zadania. Cechuje się metodycznością, pracuje bez bezcelowych sprintów, umie się należycie motywować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach.
Znamionuje się rzetelnością, to ucieleśniony ideał przodownika pracy, jej projekty nie kryją defektów, więc mimo złudnej ociężałości przeważnie urzeczywistnia swoje koncepcje. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, stroni od nieprzemyślanych aktywności, bierze pod uwagę rozmaite plany wydarzeń oraz nie ufa konceptom utworzonym w pośpiechu. To człowiek flegmatyczny, nie traci wysiłków na najzwyczajniej zbędne sprawy, bo najważniejszy jest dla niej praktyczny pożytek i we własnych decyzjach w każdym wypadku kieruje się zimnymi obliczeniami. Jest to osoba subtelna, nie boi się zajmować się mediowaniem kłótni, które wymagają wielkiej dawki taktownego umiaru i okażą niemożliwe dla jej mnogich poprzedników. To osobnik wysublimowany, ceni wymyślne trunki i dania i ubóstwia sprawować się z jaśniepańskim szykiem, zatem częstokroć uważa się za sędziego odpowiedniego smaku. Cechuje się zdecydowaniem, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, nie doznaje obiekcji przed niszczeniem dotychczasowego ładu oraz nie pozwala się zdezorientować. Jest to jednostka nieustraszona, potrafi wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem dokłada starań, by zwykle nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i przejawia opanowanie nie patrząc na warunki. To człowiek kompromisowy, nie boi się dziedzin niekonwencjonalnych i odmiennych od przedtem zgłębionych i sprawnie zmienia istniejące poglądy w zderzeniu z nowopoznanymi doświadczeniami, dlatego stara się wystrzegać się stukniętych fanatyków zaabsorbowanych rozgłaszaniem najsłuszniejszych idei.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 27 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.