Koziorożyca, 26 grudnia ☆ Panie

Koziorożyca, 26 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czega na ciebie dobre samopoczucie, używaj życia, nie wiadomo, kiedy będzie następny porównywalny dzień w życiu.

zdrowie: to okres dosyć niezgorszej kondycj, wyrusz bez lęku przed siebie zmagać się o dzień jutrzejszy.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł kryzys w miłości, najmądzej będzie zostać w swoim domostwie i poświęcić się czytaniu.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalna kobieta koziorożec, która przyszła na świat w dniu 26 grudnia, bywa jednostką drobiazgową, postrzega konstrukcję jako wielki zespół drobiazgów i częstokroć nie umie dostrzec znaczenia sytuacji, dlatego niestety potrafi pogrążyć się na cały miesiąc w pracy. Cechuje się lojalnością, towarzysze są dla niej niezwykle istotni, do związków małżeńskich podchodzi bardzo poważnie, jednak niejednokrotnie w swoim zaangażowaniu dosięga aż do przesady. To człowiek tradycjonalistyczny, uznaje przemiany za metodę zepsucia dobrych rzeczy, jest przekonana o niezmiennej poprawności uprzednio wytworzonych punktów widzenia, a więc nie znosi wokół siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. To osobnik autokratyczny, chce ujarzmić całą planetę i postrzega jako zagrożenie osoby niepodzielające jej opinii, toteż często przeistacza się w wyobcowanego i unikanego władcę. Bywa oficjalna, jej sposób bycia jest częstokroć stereotypowy, wydaje się być na amen zacięta w nieodmiennej technice zachowania, więc idealne wyniki otrzymuje w technologicznych dziedzinach wyzbytych kuglarskich ozdobników. Znamionuje się cierpliwością, determinacja w posuwaniu się do mety często dopomaga jej osiągnąć dostatek, częstokroć jest wspaniałym mentorem i w liceum często uzyskuje fenomenalne stopnie. Jest to jednostka energiczna, drażni ją bezczynność i emanuje wewnętrznym ogniem. To człowiek zorganizowany, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do korzystnego ukończenia, postępuje w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak nierzadko zbytnio przyzwyczaja się do już stworzonych projektów.
Charakteryzuje się wysublimowaniem, swoją kwaterę zagospodarowuje z doprawdy magnackim rozmachem i lubi zachowywać się z lordowską elegancją, zatem częstokroć czuje się sędzią odpowiedniej estetyki. Uwielbia zachowywać się stanowczo, we wdrażaniu własnych celów potrafi być niezmiernie metodyczna, momentami zupełnie agresywna, umie wyegzekwować załatwienie zarządzonych zarządzeń oraz nie pozwala się zbić z tropu. Lubi zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, bowiem liczy się dla niej zwłaszcza faktyczna użyteczność i w osobistych rozstrzygnięciach w każdym wypadku kieruje się chłodnymi kalkulacjami. Jest to osobnik śmiały, niezwykle rzadko boi się nietypowych trudności, gdyż potrafi zwalczyć swój przestrach i dowolne kłopoty zazwyczaj nie przerażają jej. Jest to osoba odpowiedzialna, zlecenie jest dla niej sprawą niekwestionowaną, funkcjonuje podług drobiazgowo wypracowanego scenariusza, a zatem mimo złudnej opieszałości na ogół wciela w życie swoje plany. Znamionuje się kompromisowością, nie niepokoją cudze gusty i raduje ją różnorodność rzeczywistości i współpracowników, dlatego nie toleruje u wspólników wyłącznie braku poszanowania innych. Cechuje się ostrożnością, próbuje nie reagować emocjonalnie, dokładnie układa najsubtelniejsze manewry oraz prze ku sukcesowi mozolnie, jednakże konsekwentnie. Jest to człowiek taktowny, umie wykaraskać się z zawikłanych i groźnych okoliczności, które stanowią prawdziwe wyzwanie również dla wprawnych i błyskotliwych graczy politycznych i mierzące się z nimi osoby przeważnie w krótkim czasie popychają do kapitulacji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 26 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.