Koziorożyca, 24 grudnia ☆ Panie

Koziorożyca, 24 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek nie odznaczający się niczym szcególnym, postaraj się jakoś tchnąć w niego radość, nie pozwól żeby wyroki losu zepsuły twoje plany.

zdrowie: jesteś dzisiaj zdrojem witalności, wyzyskaj ten fakt najlepiej, jak tylko się da.

miłość: przedstawiasz sobą personifikację namiętności, jeżeli choćby zarzyczysz sobie, możesz osiągnąć wszystko.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożyca urodzona w dniu 24 grudnia bywa jednostką pedantyczną, każdą kwestię umie badać na wszystkie strony i nie potrafi spojrzeć na sprawy z dystansu, dlatego niestety często nie potrafi rozpocząć bezzwłocznych i stosownych do okoliczności działań. Bywa osobą konwencjonalną, wygląda jak lokomotywa bez resorów, nieszablonowość to dla niej prawie synonim niewłaściwego postępowania, zatem jest to najlepszy mistrz ceremonii. Jest to człowiek lojalny, jest zacnym i słownym podkomendnym, lojalność w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą bezsporną, lecz częstokroć w tej przyrodzonej uprzejmości umie nie dopilnować własnych interesów. Jest to osobnik konsekwentny, konsekwentnie zmierza do celu, pracuje w sposób rozumny i przemyślany, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to jednostka zachowawcza, pragnie mieć spójną opinię wobec wszelkich kwestii, jest przeświadczona o nieodmiennej słuszności poprzednio nabytych stanowisk, więc częstokroć uporczywie upiera się przy już dawno anachronicznych technikach i rozwiązaniach. Jest to człowiek dominujący, łaknie ujarzmić całą Ziemię i często nie zdaje sobie sprawy z publicznego postrzegania swojej postaci, a więc potrafi prowokować protesty śród swoich pracowników. Jest to osoba wytrwała, w zamierzchłych czasach umiałaby być benedyktynem kaligrafującym starożytnych księgach, potrafi zrealizować zadania bardzo odstręczające dla normalnych ludzi i umie bacznie przysłuchiwać się ludzkim historiom. To jednostka aktywna, uwielbia funkcjonować w nieprzerwanym pędzie, lubi powoływać do życia niekonwencjonalne projekty i męczy ją bierność.
To osoba grzeczna, potrafi wykaraskać się z nieprzyjemnych i niebezpiecznych okoliczności, które nastręczają konieczność wykorzystania przebiegłych i w wielu przypadkach zupełnie zawiłych uzasadnień i przeważnie doprowadzają do rozpaczy innych ludzi. Jest to jednostka sumienna, to chodzący ideał tytana pracy, działa wedle drobiazgowo wypracowanego planu, a zatem w długofalowym kontekście zwykle przegania porywczych przodowników. Jest to człowiek zdecydowany, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń umie być niezwykle zorganizowana, niejednokrotnie nawet drapieżna, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie stroni od rozpoczynania utarczek. To osobnik tolerancyjny, potrafi zadawać się z osobami o nadzwyczaj rozbieżnych przekonaniach i bawi ją różnolitość otoczenia i wspólników, toteż nie akceptuje u kompanów jedynie nieposiadania wyrozumiałości. Jest to człowiek przewidujący, usiłuje nie zachowywać się emocjonalnie, uważnie sprawdza istniejące ekstrapolacje i informacje oraz nie ufa koncepcjom wykonanym w pośpiechu. To osoba dzielna, nie zatrważają jej nijekie przeciwności, bo dokłada starań, by nie powracać myślami do strachu i dowolne kłopoty raczej nie przerażają jej. Jest to jednostka powolna, nie traci prac na całkowicie zbędne rzeczy, albowiem wartość ma dla niej zwłaszcza rzeczywista przydatność i stara się postępować według ustalonych grafików. Jest to człowiek wysublimowany, najchętniej przyobleka się w najbardziej rozchwytywane w tej chwili i szykowne szaty i ubóstwia prowadzić się ze szlacheckim dostojeństwem, dlatego mnogość gotówki niezmiernie upraszcza jej toczenie życia będącego w zgodzie z jej osobowością.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 24 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.