Koziorożyca, 23 grudnia ☆ Panie

Koziorożyca, 23 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezgorszy stan duchowy, rzuć się w wir życia, nie wiesz przecież, kiedy nastąpi kolejny taki moment.

zdrowie: kondycja Ci dzisiaj służy, nie obawiaj się zmagać się o kolejne dni.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, bowiem możliwe, iż przyszedł lichy czas w miłości.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożyca, która urodziła się w dniu 23 grudnia, bywa autokratyczna, chce zdobyć cały świat i przemawianie do jej rozumu często nie przynosi efektów, a zatem częstokroć staje się odosobnionym i niepopularnym szefem. To jednostka sztywna, lubi rozbudowaną towarzyską etykietę, jako element społeczności jest często solidna, mimo że przy tym niespecjalnie lotna, toteż doskonałe rezultaty uzyskuje w matematycznych dziedzinach wiedzy wyzutych z bufońskich fajerwerków. Bywa osobnikiem pedantycznym, chce ogarnąć najbłahsze detale badanej sprawy i trwoni w ten sposób czas, dlatego niestety potrafi ugrzęznąć na cały miesiąc w działaniu. Znamionuje się metodycznością, systematycznie podąża do mety, umie się odpowiednio inspirować, jednak potrafi być nazbyt oficjalna w nietypowych sytuacjach. Jest to człowiek aktywny, tyra jak koparka, nie lęka się wysiłku i ubóstwia żyć w nieprzerwanym ruchu. To osoba szczera, umie być prawdziwym kompanem lojalnym w zmartwieniach, lojalność w rodzinie jest dla niej rzeczą oczywistą, jednakże jej immanentny legalizm potrafi skutkować paroksyzmami niechęci. Jest to osobnik cierpliwy, umie być wyrozumiałym i wrażliwym towarzyszem, radzi sobie w roli lubianego nauczyciela i potrafi osiągnąć biegłość w zagadnieniach wymagających długookresowej praktyki. Jest to człowiek konserwatywny, uwielbia posiadać jednoznaczny punkt widzenia wobec wszelkich kwestii, w swoich pociechach z największą satysfakcją postrzegałaby własne kopie, zatem częstokroć prowadzi zapalczywe konflikty z własnymi dziećmi.
Lubi zachowywać się powolnie, nie szacuje jedynie po wyglądzie, gdyż zawsze bierze pod uwagę oczekiwane profity i w osobistych wyborach w każdym wypadku kieruje się zimnymi obliczeniami. Jest to jednostka wyrafinowana, z największą przyjemnością ubiera się w najbardziej poszukiwane w tej chwili i gustowne kreacje i jej publiczne zwyczaje są zawsze perfekcyjne, więc mnogość gotówki niezwykle udogadnia jej wiedzenie życia zgodnego z jej osobowością. Charakteryzuje się siłą, zmierza do celu bez bezsensownych wahań, nie odczuwa obiekcji przed unicestwianiem dotychczasowego ładu oraz nie zrzeka się realizacji długofalowych planów dla doraźnej i zwodniczej wygody. Jest to osoba rozważna, podejmuje próby, by nie zachowywać się bez zastanowienia, analizuje różnorodne grafiki wydarzeń i śpieszy ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, lecz konsekwentnie. To osobnik kompromisowy, ochoczo przyswaja wiedzę o nowatorskich i interesujących sprawach i problemowo zmienia istniejące przekonania w kontakcie z najnowszymi doznaniami, a więc jest organizatorem prospołecznym dopominającym się o równość osób marginalizowanych. To człowiek taktowny, można jej zlecić realizowanie ryzykanckich zadań, które wymagają ogromnej porcji politycznej powściągliwości i walczące z nimi osoby zwykle w krótkim czasie skłaniają do wycofania się. Jest to człowiek śmiały, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona zaskakującymi przeszkodami, bowiem pracuje nad tym, by nie myśleć o strachu i jawi się innym ludziom nieugiętym głazem. Cechuje się rzetelnością, obowiązek jest dla niej rzeczą niepodważalną, jej projekty nie kryją skaz, zatem można uczyć się od niej ergonomii oraz efektywności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 23 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.