Koziorożyca, 22 grudnia ☆ Panie

Koziorożyca, 22 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać niezły stan duchowy, korzystaj z życia, nie wiesz, kiedy spotkasz kolejny równie dobry dzień w kalendarzu.

zdrowie: siła wprost Cię rozsadza, wykorzystaj ten stan najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: nakieruj uwagę na swoje relacje, ponieważ chyba przyszedł niezadowalający czas w relacjach z partnerem.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Kobieta koziorożec urodzona w dniu 22 grudnia to osoba konwencjonalna, chce dysponować gotową odpowiedzią na dowolną potencjalną kwestię, często jest niezwykle taktowna, aczkolwiek też trochę rutynowa w działaniu, więc doskonałe rezultaty osiąga w technologicznych dziedzinach pozbawionych krzykliwych ornamentów. Znamionuje się systematycznością, ukazuje uporządkowanie i upór, potrafi się właściwie motywować, jednak częstokroć brakuje jej inicjatywy niezbędnej w nagłych okolicznościach. Jest to człowiek przebojowy, rewelacyjnie znosi nerwową robotę i jest niezmiernie skuteczna w pracy. Bywa drobiazgowa, traci czas na drobiazgi i nie widzi całości spoza szczegółów, dlatego niestety powielanie wątpliwości często uznaje za istotniejsze od wyszukiwania rozwiązań. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, pragnie mieć określoną opinię względem wszelkich rzeczy, jest przekonana o nieodmiennej poprawności już nabytych punktów widzenia, a więc częstokroć uporczywie trzyma się od dawna wycofanych z użycia strategii i rozwiązań. Jest to osobnik wytrwały, umie przyswoić sobie mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długiego treningu, umie cierpliwie słuchać czyichś zwierzeń i w dawnych stuleciach potrafiłaby być kopistą kaligrafującym starodawnych tomach. Często bywa dominująca, uważa się za osobę wykwalifikowaną w każdej sprawie i przemawianie do jej rozumu częstokroć nie daje rezultatu, zatem często przemienia się w samotnego i unikanego szefa. Jest to osobnik szczery, koledzy są dla niej bardzo cenni, ofiarność w małżeństwie jest dla niej rzeczą nie budzącą wątpliwości, lecz częstokroć w tej wrodzonej uprzejmości umie nie zatroszczyć się o własne potrzeby.
To człowiek przewidujący, stroni od nieostrożnych aktywności, rozpatruje różnorodne harmonogramy wydarzeń oraz nie pokłada ufności w koncepcjach utworzonych byle jak. Cechuje się tolerancyjnością, potrafi kumplować z osobami o ogromnie różniących się przekonaniach i cieszy ją zróżnicowanie otoczenia i wspólników, a zatem jest organizatorem dobroczynnym dopominającym się o równość osób nękanych. To człowiek nieustraszony, nie zatrważają jej jakiekolwiek trudności, bo stara się przeważnie nie martwić się z wyprzedzeniem i objawia spokój bez względu na warunki. Charakteryzuje się szykownością, oddaje się wyrafinowanym rozrywkom i lubi prowadzić się z lordowskim dostojeństwem, toteż dostatek kapitału niezwykle udogadnia jej realizowanie egzystencji korespondującej z jej usposobieniem. To jednostka sumienna, swoje misje traktuje na serio, jej plany nie kryją defektów, więc należy doszkalać się od niej sprawności oraz funkcjonalności. Jest to osobnik kulturalny, nie obawia się zajmować się arbitrażem zatargów, które odnoszą się do dziedzin niezmiernie trudnych i okażą niemożliwe dla jej mnogich poprzedników. To osoba silna, zazwyczaj żyje szybko i dynamicznie, gdy trzeba, nieustępliwie i konkretnie dowodzi swoich sądów oraz nie lęka się wszczynania utarczek. Jest to jednostka powolna, nie wartościuje tylko powierzchownie, albowiem zawsze analizuje przewidywane korzyści i w każdym wypadku działa planowo oraz dalekowzrocznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ koziorożyca, 22 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.